Разом з першим українським "Холостяком" Максимом Чмерковським номери учасників шоу "Танці з зірками" будуть оцінювати ще двоє суддів – прима-балерина Катерина Кухар і хореограф Влад Яма.

До теми Експідопічна Монатіка Lida Lee стала учасницею "Танців з зірками"

"Неймовірний суддівський склад п'ятого сезону шоу "Танці з зірками". Оцінювати зіркових учасників у новому сезоні будуть україно-американський чемпіон світу з латинських танців, хореограф, переможець шоу Dancing With The Stars – Макс Чмерковський, а також улюблені танцюристи країни – прима-балерина Катерина Кухар і хореограф Влад Яма", – повідомляють організатори.

Судді "Танців з зірками" / Фото з інстаграму проєкту

Варто зазначити, що далеко не всі фани оцінили рішення продюсерів залишити в шоу "Танці з зірками" Влада Яму та Катерину Кухар, які не покидають суддівські крісла кілька сезонів поспіль. Одні просто обурювались у коментарях, інші пропонували замінити "старожил" Монатіком, Дмитром Дікусаром, Оленою Шоптенко чи Ілоною Гвоздьовою, яка відмовилась від участі як партнерка зірки:

  • "Якщо вже знову запрошуєте Кухар і Яму, то запропонуйте їм іншу тактику поведінки на проєкті, будь ласка! Ми хочемо позитивних емоцій, а не негативу";
  • "Могли б всіх суддів змінити";
  • "Час брати суддями фіналістів або учасників проєкту. Яма вже набрид";
  • "Була надія, що Ями й Кухар не буде";
  • "Я розмріялась про новий склад журі".

Усі учасники нового сезону "Танці з зірками"