У той час, коли майже кожного дня стають відомими імена учасників нового сезону "Танців з зірками", одна з найуспішніших танцівниць проєкту оголосила про те, що покидає шоу. Ілона Гвоздьова оголосила, що більше не змагатиметься на паркеті.

До теми Ілона Гвоздьова зізналась, за яких умов готова повернутись у "Танці з зірками"

Ілона Гвоздьова назавжди покинула "Танці з зірками"

Про це знаменитість оголосила у новому дописі у своєму блозі в інстаграмі.

Ось і підійшла до кінця моя танцювальна історія довжиною в 4 роки! Щоразу виходячи на сцену, я проживала маленьке життя своїх героїнь, кожен мій зірковий партнер був по-своєму прекрасним і гідним перемоги, кожен танець я присвячувала Вам, мої дорогі глядачі,
– зізналась танцівниця.

Ілона Гвоздьова додала, що за час участі в шоу вона намагалась віддавати всю себе улюбленій справі. Вона по-новому розкривала особистість своїх партнерів-учасників, навчала їх і дарувала свято глядачам.

"Прийшов час йти далі, відкривати тепер нову себе, виходити за рамки танцівниці й шукати себе...
Я відчуваю, що можу бути більше, ніж просто танцівниця, хочу більшого, ніж просто танцювати на сцені, прийшов час відкривати свої нові сторони, а не тільки своїх партнерів. Я розумію, що незамінних артистів не буває, але є неповторні і я хочу бути в їх числі!" – заявила зірка.

Ілона подякувала проєкту та продюсеру Завадюку за те, що повірили в неї. Вона висловила вдячність колегам, близьким, які були поруч та підтримували.

Дякую мені за мене! Дякую вам, мої дорогі й улюблені глядачі за любов, віру і визнання. Я буду сумувати… Книга "Танці з зірками" станцьована, погасли софіти, завіса закрита…
– підсумувала Гвоздьова.

Для перегляду усіх фото гортайте праворуч:

Ілона Гвоздьова у "Танцях"

  • Вперше зірка взяла участь у проєкті у 2011 році. Її зірковим партнером став Олександр Кривошапко, учасник "Х-фактора".
  • У 2017 році вона виходила на паркет разом з гумористом Юрієм Ткачем. Вже наступного року, виступаючи з колегою Ткача Ігорем Ласточкіним, Ілона Гвоздьова здобула перемогу на шоу.
  • На "Танцях-2019" зірка тренувала телеведучого Володимира Остапчука, з яким посварилась через його розлучення з Оленою Войченко.
  • У 2020 році Ілона Гвоздьова стояла у парі з Дмитром Танковичем. Тоді вона наважилась на участь попри вагітність. Пара у другому ж випуску вилетіла з шоу.