У новому сезоні глядачі побачили 14 таємничих учасників, які заплутують зіркових детективів і борються за перемогу в шоу. Далі дізнавайтеся більше про кожного з персонажів "Маски", яку транслюють на телеканалі "Україна", а також кого з них вже вдалося розсекретити.

До теми "Маска" 2 сезон 10 випуск: як пройшов грандіозний суперфінал шоу

Учасники 2 сезону шоу "Маска"

Група А

Робот

Костюм Робота найдорожчий за 2 сезони шоу. Зовнішній вигляд цього героя просто зачаровує. Персонаж виглядає величезним, його зріст становить 2,4 метра, проте костюм не надто важкий. Це дозволяє учаснику, який всередині, легко рухатися. У костюм вмонтована підсвітка, яка реагує на звуки та, залежно від пісні, змінює його колір. Робот має 2 режими голосу, а також у нього вбудований Bluetooth, який можна приєднати до будь-якого пристрою.

Маска
Учасник "Маски-2" – Робот / Фото з інстаграму шоу "Маска"

Баян

Цей костюм став найоригінальнішим у цьому сезоні. Розкішний баян не лише прекрасно виглядав, а й тішив глядачів і зіркових детективів під час зйомок шоу своїми звуками. Саме завдяки їм персонаж спілкувався з публікою.

Маска
Учасник "Маски-2" – Баян / Фото з інстаграму шоу "Маска"

Котик

Бунтар Котик – знавець вечірок. У нього є багато стильних аксесуарів, серед яких: срібні сережки у формі хрестів та рибки, шипований чокер, мотоциклетні рукавиці, унікальні залізні кігті. Майстри створили їх власноруч за спеціальною технологією.

"Він має найбільші очі серед усіх персонажів другого сезону і найбільшу голову на проєкті! Котик – це єдиний герой, хутро якого сформоване вручну. Його розписували три майстрині, тобто це не принт", – розповіла художниця з костюмів Леся Патока.

Маска
Учасник "Маски-2" – Котик / Фото з інстаграму шоу "Маска"

Зверніть увагу "Маска" 2 сезон: переможець шоу

Фея

Один з найяскравіших образів нового сезону створила художниця з костюмів Леся Патока. На шоломі Феї виблискують понад 2 тисячі камінців. Приголомшують і її крила, вага яких становить 10 кілограмів, а розмах – 2,5 метра.

Маска
Учасниця "Маски-2" – Фея / Фото з інстаграму шоу "Маска"

Порося

Порося став найбільшим персонажем проєкту. Висота цього учасника – 3,3 метра. Коли Порося радіє, в нього рухається хвіст. Голову героя прикрашає німб, а спину – крила, які світяться яскраво-жовтим кольором. Через велику голову костюм спершу не пролазив у жодні двері. Команда довго працювала над тим, щоб зменшити його і придумала технологію, завдяки якій частину маски поміщають всередину.

Згідно з легендою, Порося незвичайне, а святе і є ангелом-охоронцем одного з зіркових детективів.

Маска
Учасник "Маски-2" – Порося / Фото з інстаграму шоу "Маска"

Жирафа

Меланхолійна Жирафа зворушить глядачів нового сезону. На сцені "Маски" ця сентиментальна дама багато танцюватиме, адже її костюм – один з найрухливіших на проєкті. А ще, Жирафа – справжня модниця. Вона має декілька пар взуття, сережки з квіткою, багато прикрас і сумочку зі страусовим пір'ям. На одну з суконь Жирафи пішло понад 15 метрів тканини. Під час випусків красуня з'являтиметься на сцені у різному вбранні.

Важливо MELOVIN – переможець 2 сезону "Маски": біографія артиста

Маска
Учасниця "Маски-2" – Жирафа / Фото з інстаграму шоу "Маска"

Кажан

У ньому одночасно вживаються миле мишеня та кровожерний граф Дракула. Такі ж суперечності є у мові Кажана: він спершу розмовляє дуже мило, а потім починає розповідати страшилки. Не залишається поза увагою яскравий костюм героя, головним аксесуаром якого є навушники.

Маска
Учасник "Маски-2" – Кажан / Фото з інстаграму шоу "Маска"

Група Б

Грифон

Костюм цього персонажа важить 20 кілограмів. Дизайнерка вбрання Леся Патока розповіла, що над ним працювали дуже довго. Це один з найскладніших персонажів у створенні за два сезони шоу: "Наприклад, тільки розробка крил тривала 1,5 місяці, а все тому що кожне пір'ячко вирізали, фарбували й тонували наші феї вручну. Там 5 різних розмірів пір'я, яке потім клеїли на каркас. А покриття крил є і спереду, і ззаду".

Маска
Учасник "Маски-2" – Грифон / Фото з інстаграму шоу "Маска"

Джміль

Неймовірно артистичний та позитивний Джміль з перших хвилин виходу на сцену полюбився глядачам і зірковим детективам. Він його оченят і крил неможливо відірвати погляд. Звісно, що привертає увагу й прекрасне жало.

Маска
Учасник "Маски-2" – Джміль / Фото з інстаграму шоу "Маска"

Горила

Костюм Горили вийшов дуже великим і реалістичним. Хоча в персонажа загрозлива зовнішність, однак творці "Маски" натякнули, що під цим костюмом ховається дуже добра людина.

Маска
Учасниця "Маски-2" – Горила / Фото з інстаграму шоу "Маска"

Тигр

Білий Тигр – капітан міжгалактичного корабля, який точно стане улюбленцем жінок. Костюм цього персонажа найспекотніший, адже його хутро та лакований темно-синій плащ мають поролонові основи. Над образом білого Тигра, що занесений у Червону книгу, працювала художниця з костюмів Леся Патока.

Маска
Учасник "Маски-2" – Тигр / Фото з інстаграму шоу "Маска"

Скандал

Тендітну й вишукану маску виготовляли зі шматочків дзеркал. Вона одразу привертає увагу яскравою червоною стрілкою. Дизайнер Назар Дідик прикрасив вишукану спідницю шпальтами газет, на яких можна розгледіти знайомі обличчя.

Маска
Учасниця "Маски-2" – Скандал / Фото з інстаграму шоу "Маска"

Мухомор

Висота цього костюма становить приблизно 2,4 метра. Також він має найдовші серед усіх учасників руки – пальці на рівні з колінами. Щоб досягти ефекту бородавок, костюм Мухомора прикрасили величезною кількістю перлин різних видів і розмірів. Гриб виглядає, ніби намальований. Такого ефекту досягнули завдяки обшивці стрічками різної товщини. На це витратили понад 60 метрів матеріалу. Також для створення костюму Мухомора використали 12 видів текстур: плюш, штучне хутро, шовк, тафту та інші.

Маска
Учасник "Маски-2" – Мухомор / Фото з інстаграму шоу "Маска"

Совеня

Цей милий і веселий герой приголомшив усіх своїх голосом. Він полюбився найменшим глядачам шоу так само як Циклоп у минулому сезоні. Цікаво те, що Совеня постійно перебуває у своїй домівці. Така особливість серед персонажів є лише в нього.

Маска
Учасник "Маски-2" – Совеня / Фото з інстаграму шоу "Маска"