9 випуск "Маски" показали на телеканалі "Україна" ввечері 18 грудня. Мільйони глядачів, затамувавши подих, очікували на оголошення фіналістів 2 сезону. Зірковим детективам все важче вгадувати, хто ж ховається під загадковими костюмами, оскільки персонажі не припиняють заплутувати їх підказками та зміною голосу під час виступів.

Зверніть увагу "Маска" 2 сезон 9 випуск: одразу 3 учасники покинули шоу


Володимир Остапчук в 9 випуску "Маски-2" / Фото пресслужби

Зірковий гість – Ніндзя

Він обожнює складати японські хоку. Якщо Ніндзя покаже свою зачіску, то один з зікових детективів точно буде приголомшеним.


Зірковий гість 2 сезону "Маски" – Ніндзя / Фото пресслужби

Судді були переконані, що під маскою Ніндзя ховається Артем Пивоваров. Однак вони не вгадали. Під цим яскравим костюмом був актор "Дизель Шоу" Єгор Крутоголов!

Варто знати "Маска" 2 сезон: всі учасники шоу

Виступи учасників 9 випуску

Робот

Цей персонаж, як завжди, заплутав зіркових детективів підказками. Робот зазначив, що щоразу, як люди говорять про роботів і їх майбутнє, вони відчувають страх. Однак не всі роботи загрозливі. Учасник "Маски-2" зробив все можливе, щоб переконати в цьому.


Учасник 2 сезону "Маски" – Робот / Фото пресслужби

Мухомор

Чуттєвий і меланхолійний Мухомор зізнався, що все частіше чує слова відмови у коханні. А першу любов відчув завдяки лісовику з селі Ковалівка. Раніше в селі він швидко їздив на здоровенному джипі, однак одного разу він потрапив у трагічний інцидент і після цього вирішив, що співатиме.


Учасник 2 сезону "Маски" – Мухомор / Фото пресслужби

Тигр

Тигр дуже творчий, однак для цього йому все одно потрібне натхнення. Одна з трьох картин, які показав цей персонаж у підказці, стала початком скандалу. І нею стала "Таємна вечеря". Та ці загадки зіркові детективи не змогли розгадати.


Учасник 2 сезону "Маски" – Тигр / Фото пресслужби

Жирафа

Підказки Жирафи цього разу були у формі ребусів. Однак учасниця вкотре наголосила, що їй дуже близькі 70-ті роки, в яких ребуси були дуже популярними. Та в зіркових детективів немає відповідей на них.


Учасниця 2 сезону "Маски" – Жирафа/ Фото пресслужби

Котик

Цей учасник тричі потрапляв у номінацію на викриття, однак зміг опинитися серед півфіналістів. Цього тижня він знову запропонував зірковим детективам кросворд, який пов'язаний з ними, однак вони так і не змогли розгадати його.


Учасник 2 сезону "Маски" – Котик / Фото пресслужби

Скандал

Скандал завжди непередбачена, тому зіркові детективи та глядачі ніколи не знають, що вона ховає у чорній скриньці. Її прізвище мало б бути на дошці похвали в університеті Грінченка. Та кожна її підказка була наповнена сарказмом і Скандалом.


Учасниця 2 сезону "Маски" – Скандал / Фото пресслужби