8 випуск шоу "Маска" показали на телеканалі "Україна" 11 грудня. Далі читайте про виступи учасників та зіркову гостю.

Зверніть увагу! "Маска" 2 сезон 9 випуск: безжальна Скандал, могутній Тигр і чуттєвий Мухомор у півфіналі


Володимир Остапчук – ведучий шоу "Маска" / Фото пресслужби

Зіркова гостя – Чайна квітка

Чайна квітка сказала, що все, що зірковим детективам треба знати про неї, передасть з допомогою звукових вібрацій. Потім гостя зізналася, що в неї немає дітей.


Зіркова гостя 2 сезону "Маски" – Чайна квітка / Фото пресслужби

Виявилося, що під цією яскравою та неймовірно красивою маскою ховалася солістка гурту Go_A – Катерина Павленко!

Варто знати "Маска" 2 сезон: всі учасники шоу

Виступи учасників 8 випуску

Робот

Цей учасник завжди дає підказки, які зіркові детективи не можуть розгадати. Андрій Данилко наполягає, щоб сьогодні саме з Робота зняли маску. У 8 випуску персонаж казав підказки, що пов'язані з кіноцитатами російською мовою.

Оля Полякова поцікавилася, чи була вона в Робота на дні народженні. І отримала відповідь: "Ні".


Учасник 2 сезону "Маски" – Робот / Фото пресслужби

Тигр

У новій підказці був портрет Висоцького, діаманти. Раніше він виступав у проєкті "Маска", вживав алкоголь чи наркотики перед виходом на сцену, повертався до колишнього, був одруженим, у нього з Андрієм Данилком однакове ім'я.

Зірковим детективам не вдалося дізнатися більше про Тигра. Єдине, вони з'ясували, що в Тигра є декілька дітей.


Учасник 2 сезону "Маски" – Тигр / Фото пресслужби

Горила

Усім Горилам властива особливість, що робить їх схожими з Наталі Портман, Леонардо Дікапріо, Бредом Піттом. Колись учасниця ледь не долучилася до "Клубу 27".

Головним героєм виступу Горили став Олег Винник, який був разом з нею на сцені.


Учасниця 2 сезону "Маски" – Горила / Фото пресслужби

Мухомор

Персонаж поділився, що в його житті є душевна трагедія, якою ніхто не цікавиться, всім байдуже. Також Мухомора часто плутають з іншими людьми.

Оля Полякова поцікавилася, чи знайома з Мухомором в реальному житті, а Настя Каменських – чи вони разом їздили на гастролі. Однак відповідей вони так і не отримали.


Учасник 2 сезону "Маски" – Мухомор / Фото пресслужби

Скандал

Минулого тижня Скандал не з'явилася на фінальному голосуванні, чим обурила зіркових детективів. Віталій, Олексій, Тимур, Сергій – з кожним з них у неї було щось дуже особисте. Учасниця додала, що має багато номінацій в престижних преміях і конкурсах. А в чорному ящику була чашка з зображенням Фріди Кало, всередині якої був коньяк. Андрій Данилко з задоволенням покуштував його.

Скандал обрала такий образ, тому що в неї скандальна доля. Оля Полякова запитала, чи Скандал не виробляє жіночу білизну, й отримала таку відповідь: "Це чудова ідея, обов'язково візьму її на озброєння".


Учасниця 2 сезону "Маски" – Скандал / Фото пресслужби

Жирафа

Учасниця натякнула на місце свого народження, однак для правильної відповіді зірковим детективам довелося б перевірити безліч документів. У руках вона тримала листочок з нотами симфонії Бетховена, що є дуже особливим для неї.

Жирафа не обговорює публічно особисте життя, тому зірковим детективам так і не вдалося дізнатися, чи є в неї пара. Дзідзьо є прихильником цієї учасниці, тому цього тижня вирішив потішити її букетом квітів.


Учасниця 2 сезону "Маски" – Жирафа / Фото пресслужби

Котик

Персонаж наголосив: "Якщо на вашій вечірці не звучатиме музика Чайковського – навіть не кличте мене туди". Котик наголосив, що мріє ще раз заспівати на проєкті.


Учасник 2 сезону "Маски" – Котик / Фото пресслужби