Ймовірну причину, яка могла стати "останньою краплею" у стосунках Дженніфер Лопес та Алекса Родрігеса оголосив друг співачки. Офіційно американська виконавиця й бейсболіст не хочуть коментувати розрив.

Це цікаво Кріссі Тейген розповіла, як Кім Кардашян переживає розрив з Каньє Вестом

Чому розійшлися Джей Ло та Алекс Родрігес

Джерело, близьке до кола співачки, поділилось, що Дженніфер Лопес наполягала на розриві заручин й стосунків. За словами інсайдера, знаменитість відчувала недовіру до колишнього нареченого.

Багато хто з прихильників підозрюють, що розставання могло бути спричинене зрадами бейсболіста. Та друг артистки відмовився прямо коментувати ці чутки.

Була зрада чи ні, не має значення. Вона не потерпить почуття страху, що це може статися, що витає в повітрі між ними,
– пише видання.

Джерело додало, що Дженніфер Лопес не почувалась у безпеці разом з екскоханим: "Вона була досить нещасливою і не думала, що в її інтересах залишатися з Алексом".

Одначе розставання пари не було дуже болісним для обох зірок. Колишні кохані готові зберегти хороші стосунки.

Вони будуть намагатися залишитися друзями, і вони поважають один одного. Але їхні шляхи виразно розійшлися. Дженніфер і раніше бувала в таких складних ситуаціях. Вона не з тих, хто сидить і плаче. Діти роблять її найщасливішою. У неї все добре,
– зізналось джерело.

Розрив Джей Ло та Алекса Родрігеса

  • Після двох років стосунків Алекс Родрігес освідчився артистці, тож пара почала готуватися до весілля.
  • Дженніфер та Алекс двічі скасовували церемонію через пандемію. Упродовж останнього року Дженніфер Лопес засумнівалась, чи варто виходити заміж.
  • Криза роману пари могла початися в лютому, коли вони зізнались, що відвідували сімейного психолога, оскільки не могли порозумітися під час карантину.
  • У березні 2021 інсайдери оголосили, що співачка та бейсболіст розійшлись. Згодом артистка спростувала чутки про розрив, але додала, що проблеми існують.
  • У той час Дженніфер Лопес перебувала на зйомках фільму у Домініканській Республіці, а Алекс Родрігес неодноразово прилітав туди, щоб врятувати стосунки. Пара робила все для того, щоб бути разом, однак їм не вдалося зберегти почуття.
  • 15 квітня пара оприлюднила офіційну заяву про розрив. Вважають, що саме виконавиця стала ініціаторкою розставання.