Неочікувану та шокуючу новину повідомили інсайдери американських ЗМІ, зокрема, PEOPLE Friday.

До слова Кім Кардашян та Каньє Вест перестали спілкуватися

Дженніфер Лопес та Алекс Родрігес розійшлись

Востаннє пару бачили 1 березня у Домініканській Республіці, де Лопес знімається у фільмі. З того часу вони не бачились.

Це було очевидно вже деякий час. Саме через те, що вони сильно пов'язані у бізнес-світі – це рішення не було легким та остаточним для них. Тож їм довелось неабияк довго думати про те, щоб дійсно розірвати ці стосунки,
– повідомив інсайдер видання.

Наразі ні Дженніфер, ні Алекс не коментують чуток у соціальних мережах.

Що відомо про стосунки пари?

  • Дженніфер та Алекс почали зустрічатись у лютому 2017 року. Вони жили разом, відвідували світські події та разом займались вихованням дітей. У Лопес є двійнята від колишнього чоловіка Марка Ентоні, а в Алекса – дві доньки від ексдружини Синтії Скертіс.
  • У березні 2019 року Алекс Родрігес освідчився коханій на відпочинку. Для Дженніфер Лопес шлюб із бейсболістом був би четвертим, а для Алекса Родрігеса одруження було б другим.
  • Пара планувала зіграти весілля у 2020 році в Італї, але пандемія коронавірусу завадила гучному дійству. Вони двічі скасували свято. Останнім часом артистка не була впевнена, чи хоче тепер весілля.
  • За останні 4 роки стосунків Алекса неодноразово звинувачували у зрадах та навіть шахрайстві. Попри це пара продовжувала виходити у світ разом та демонструвати почуття у соціальних мережах. Нещодавно стало відомо, що пара відвідувала сімейного психолога, оскільки вони зазнали кризи у стосунках під час карантину.