У новому інтерв'ю американська модель і блогерка Кріссі Тейген заявила, що спілкувалася з Кім Кардашян після її розриву з Каньє Вестом. Вона підтвердила повідомлення інсайдерів, що зірка легко переживає розлучення і почувається вільною і значно щасливішою.

Варто знати Кім Кардашян готова до нових стосунків після розриву з Каньє Вестом, – ЗМІ

Однак подруга поспішила додати, що Кардашян довго намагалася врятувати сім'ю та робила все для того, щоб зберегти шлюб. Сама ж блогерка була впевнена, що репер і світська левиця разом назавжди.

У Кім все гаразд. Я знаю, що Кім віддає всю себе, за що б вона не бралася. Чесно соромно, що в них все так склалося. Мені здавалося, що вони назавжди разом, бо вона старалася зі всіх сил,
– поділилася Кріссі Тейген.

Попри те, що знаменитості нібито дружили парами, чоловік Кріссі Джон Ледженд не підтримує зв'язок з Каньє Вестом. "Я з Кім спілкуюся частіше, ніж Джон з Каньє. Він зник з радарів, з ним навіть складно зв'язатися", – повідомила Кріссі Тейген.

Розлучення Кім Кардашян і Каньє Веста

  • Каньє Вест та Кім Кардашян офіційно подали на розлучення в лютому цього року після того, як тривалий час не жили разом і навіть не спілкувалися.
  • Інсайдери стверджують, що причиною розриву могла стати передвиборча гонка репера. Вплинули і його різкі публічні висловлювання про дружину та дітей на тлі біполярного розладу.
  • Згодом Кім Кардашян дала перше інтерв'ю після заяви про розлучення з Вестом. Тоді світська левиця зізналася, що 2020 рік був складний та насичений випробуваннями.
  • Мама зірки Кріс Дженнер запевнила, що шлюборозлучний процес Кім з Каньє важко переносить вся їхня велика родина. Вона сама найбільше переймається щастям чотирьох онуків, доньки та колишнього зятя.