Цьогоріч багато пар стикнулися з проблемами через пандемію. Популярна американська виконавиця Дженніфер Лопес та її наречений Алекс Родрігес вже двічі переносили весілля. Але й зараз зірка не впевнена, чи варто їй одружуватися. Про це вона розповіла днями на радіо SiriusXM, повідомляє видання The Daily Mail.

Цікаво Через насильство і зради: найгучніші розлучення 2020 року

Дженніфер Лопес не впевнена, що хоче заміж

Дженніфер Лопес заявила, що зараз думає про те, щоб не виходити заміж. А в приклад вона навела 69-річного Курта Рассела та 75-річну Голді Гоун, які мають стосунки протягом 37 років, але вони не є одруженими.

Звичайно, ми про це багато говорили. Я маю на увазі, що в нашому віці ми вже обидва були в шлюбі. Ми говорили щось на кшталт: ми одружимося чи ні? Що це означає для нас?
– розповіла Дженніфер Лопес.

Також артистка зізналась, що її дуже засмутило та розчарувало те, що довелось відкласти весілля. Воно мало відбутися в Італії. Після скасування пара зрозуміла, що одруження доведеться перенести ще на декілька місяців. Адже час пандемії був не надто сприятливим для весіль, тому співачка зовсім розчарувалась у цій ідеї.

"А потім я просто подумала, що на все свій час. Та й потім, коли ти дивишся на Курта і Голді, то думаєш: а чи обов'язково все це, чи варто взагалі? Це просто дало нам час поставити все на паузу і подумати про це", – додала Дженніфер Лопес.

Нагадаємо, що Дженніфер Лопес та Алекс Родрігес зустрічаються з 2017 року. Минулого року вони оголосили про заручини. Артистка раніше була одружена тричі, вона виховує двох дітей. Натомість її бойфренд був одружений один раз, він виховує двох доньок.