У нових інстаграм-сторіс Алекс Родрігес показав чарівні краєвиди океану та пальм, позначивши на фото Дженнніфер Лопес. Саме на Домініканських островах зараз працює артистка, знімаючись для фільму "Весілля з рушницею" (Shotgun Wedding).

До слова Історія кохання Дженніфер Лопес та Алекса Родрігеса: деталі гучного роману зіркової пари

"Щасливого понеділка. Новий тиждень. Новий день. Вперед. вгору", – підписав кадр Алекс 15 березня.


Алекс Родрігес прибув до коханої у Домінікану / Фото з інстаграм-сторіз Родрігеса

Зазначимо, що сама Джей Ло ще нічого не публікувала у своєму профілі в інстаграмі.

Як повідомило джерело виданню E! News, що близьке до пари, Джей Ло і Алексу було складно перебувати в розлуці, поки вона знімається за кордоном: "Вони ще не були в такій ситуації, і це було непросто для їхніх відносин". Як далі складеться роман пари – дізнаємось згодом.

Що відомо про розставання пари?

  • Гучна новина про завершення роману Дженніфер Лопес та Алекса Родрігеса прогриміла у ніч з 14 на 15 березня. Причиною називали напружену роботу в обох.
  • Згодом представники зірок спростували це, однак зазначили, що у них дійсно є проблеми у стосунках і вони над ними працюють.
  • Також раніше повідомлялось, що пара зверталась до сімейного психолога за допомогою.
  • Незважаючи на ідеальні фото у мережі і демонстрацію кохання, у ЗМІ неодноразово розповідали про невірність чоловіка та його фінансові махінації.
  • Через це, ймовірно, Джей Ло сумнівалась, чи проводити весілля з чоловіком, яке вже двічі відклалось через пандемію коронавірусу.