Міка Ньютон відчувала, що буде війна, і закликала рідних готуватися до цього. Зараз артистка виступає на благодійних концертах у США, щоб зібрати кошти для України. Мріє приїхати на батьківщину, щоб побачити з родиною.

Читайте також У вас є можливість виїхати в інші країни, – Ньютон про Лорак і Тодоренко, які мовчать про війну

Міка Ньютон про приїзд в Україну

Я приїду в Україну. Думаю про це щодня. Хочу провідати сестричку та інших українців. Думала, може побуду в Україні, буду волонтером, що робитиму в США? Але тут також є робота, тому поки співатиму тут, буду збирати кошти, передаватиму додому,
– поділилася Ньютон.

Артистка додала, що як українка робить все для того, щоб допомогти. Вона активно співпрацює з волонтерами. Зокрема з тими, які зараз перебувають в Польщі. Міка зізналася, що її ціль – допомогти матерям, які з дітьми вимушено виїхали до Польщі.

Українські зірки повертаються в Україну

Є й багато знаменитостей, які попри війну з дітьми залишаються в Україні. Багато відомих людей переїхали зі столиці в західні області, а є й ті, хто вже повернувся до рідного Києва. Серед них Даша Квіткова, Катя Осадча, Світлана Тарабарова. Є зірки, які взагалі не виїжджали зі столиці, незважаючи на ракетні обстріли, часті повітряні тривоги та небезпеку вторгнення російської армії до української столиці, залишалися вдома. А всі українці, яким довелося покинути дім мріють про день, коли знову переступлять його поріг. Мріють про перемогу України.