Про повернення у Київ жінка повідомила 11 травня. Тоді ж вона опублікувала романтичне фото з чоловіком Юрієм Горбуновим зі свого маєтку під Києвом.

До слова Катя Осадча повернулась до Києва: зворушливе фото возз'єднання з чоловіком

Катерина Осадча
Катерина Осадча з чоловіком у Києві / Фото з інстаграму ведучої

Вже наступного дня вона опублікувала фото з Урядового кварталу, де йшла на зустріч в Офіс Президента. Вона сказала, що для неї та її команди настав важливий день і новий етап у "Пошуку зниклих". Це телеграм-ресурс, де українці шукають своїх рідних, що зникли у час російсько-української війни.

Робимо пошук зниклих ще масштабнішим, волонтери разом з державою зможуть зробити набагато більше. Поліція, ДСНС, МЗС, Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій, Міністерство цифрової трансформації, МОЗ. Офіс Президента, дякую за те, що почули. Андрій Єрмак, Кирило Тимошенко, дякую за початок плідної співпраці. Ми обов’язково всіх знайдемо,
– написала жінка.

осадча
Осадча в Урядовому кварталі / Фото з інстаграму зірки

Осадча
Телеведуча в Офісі Президента / Фото з інстаграму Катерини

Згодом телеведуча відвідала студію програми каналу "1+1", де поспілкувалась з ведучими та детальніше розповіла про свій волонтерський проєкт.

Осадча
Катерина Осадча побувала в студії рідного телеканалу / Фото з інстаграму зірки

Зараз вона каже, що "Київ все більше повертається до життя" і їй хочеться навчитися стріляти.

Осадча
Катерина Осадча у Києві на Подолі / Фото з інстаграму ведучої

  • Зазначимо, що від початку російської агресії 24 лютого Осадча з двома маленькими синами переїхала у безпечне місце з Києва. Перший час Юрій Горбунов перебував у Львові, згодом почав їздити Україною та давати концерти військовим. Зараз сім'я возз'єдналась у Києві.
  • Невідомо, чи постраждав будинок Осадчої та Горбунова під Києвом, проте знімки на території маєтку свідчать, що все гаразд.