Через повномасштабне вторгнення Росії до України чимало знаменитостей з дітьми виїхали за кордон, щоб вберегти нащадків від бомбардувань та обстрілів. Та є й ті, хто вирішили не покидати Україну.

До теми Гвоздьова, Кондратюк: зірки, чиї будинки знищили окупанти

Зірки, що залишилися в Україні з дітьми

Даша Квіткова й Нікіта Добринін

Від початку повномасштабної війни блогерка Даша Квіткова переїхала до батьків, а телеведучий і герой "Холостяка" Нікіта Добринін вступив до київської тероборони.

Однак кілька днів тому зіркове подружжя вирішило виїхати на захід України через те, що бої під Києвом ставали все сильнішими. Та за кордон пара з маленьким сином Левом точно наразі не збирається.


Даша Квіткова з сином / Фото з інстаграму зірки

Світлана Тарабарова

У перший же день війни співачка тікала з дітьми з-під Києва, бо живе недалеко від Гостомеля. Вона з чоловіком, сином і донькою провела 34 години в дорозі, поки виїхала на захід України. Там вони перебувають і зараз, поки рідні залишаються у Херсоні.

"Тут я відчуваю себе захищеною плюс-мінус, тут не так багато сирен і бомбардувань. Поїхати не можу. Ми в гарному настрої, намагаємося не сидіти склавши руки, допомагати".


Тарабарова з донькою / Фото з інстаграму зірки

Ольга Сумська

Народна артистка України разом з чоловіком Віталієм Борисюком та донькою Анною залишається в Україні. Ба більше, вони навіть не планують виїжджати з Києва. Зірка не хоче покидати чоловіка та Україну в складний час.

Ірина Федишин

Артистка разом з чоловіком і двома синами залишається у Львові. Вона активно долучається до різноманітної допомоги Україні в час війни:

Чоловік Ірини Федишин Віталій Човник також вступив до лав ТрО.


Ірина Федишин з сином / Фото з інстаграму зірки

Наталка Денисенко

Акторка після обстрілів Києва вирушила разом з сином у Яремче. Там вона набирається сил, щоб зробити все для того, аби нащадок був у безпеці. Вона гуляє містом, насолоджується пейзажами та демонструє красу українських гір сину.

Наталка Денисенко з сином:

Євген Кошовий

Близький друг президента Зеленського залишається в Києві, а разом з ним і його родина. За словами Кошового, сім'я звикла проводити чимало часу в бомбосховищі. Щоб відволіктися, його дружина з доньками грають в ігри, не забувають про навчання, а коли тривоги немає, старша Варвара волонтерить з батьком.

Наталка Карпа

Співачка разом з донькою залишилась на заході України. Вона не планує покидати Батьківщину, поки її чоловік боронить наші землі. Ймовірно, зірка перебуває у Львові й живе з рідною сестрою.


Донька Наталки Карпи / Фото з інстаграму зірки

Маша Єфросиніна

Телеведуча та діячка розповідала, що просто не може дозволити собі покинути Україну. Тому разом з дітьми переїхала до Львова, щоб убезпечитися від постійних обстрілів Києва. У культурному серці країни вона відвідує біженців.

"Я просто не можу знайти в собі сили покинути Україну, хоча мені дуже страшно за своїх дітей, у мене маленький син. Поки в мене є сили об'єднувати тут людей, закликати залишати в собі Україну, де б ми географічно не перебували"

До слова Гіркі дорослі сльози 7-річного, – Маша Єфросиніна про те, як її син реагує на війну

Юлія Саніна

Фронтвумен гурту The Hardkiss зізнавалась, що залишається у Києві. Там вона перебуває з батьками, чоловіком та сином. Саме завдяки рідні співачка знаходить у собі сили йти далі та боротися з ворогом на інформаційному фронті.


Юлія Саніна з сином / Фото з інстаграму зірки

Тимур Мірошниченко

Телеведучий з родиною був в епіцентрі обстрілів Києва. Тому він забрав дружину й дітей та виїхав зі столиці. Однак залишився в Україні.