Через війну сотні тисяч жінок з дітьми виїхали за кордон. Не стали винятком і зіркові матусі, серед яких Ілона Гвоздьова. Щоб вберегти сина та доньку хореографиня 2 місяці пробула в Італії.

Дивіться також Kalush Orchestra повернулись до України: як зустрічали переможців Євробачення-2022

Ілона Гвоздьова повернулася в Україну

Танцівниця мріяла про повернення додому, однак хвилювалася за дітей. Коли з Київщини вигнали окупантів, повітряні тривоги стали рідшими, Ілона прийняла рішення повернутися додому, до чоловіка.

У мережі вона опублікувала серію зворушливих фотографій, на яких показала зустріч з коханим. Діти Гвоздьової – донька Валерія та син Домінік дуже скучили за татком, тому радості під час їхньої зустрічі не було меж. Чоловік Ілони – Іван також щиро усміхався та міцно обіймав дітей.

Разом. Вдома. В Україні. Дякую всім хто переживав, підтримував і вітав! Щаслива,
– написала танцівниця під фото.

Ілона Гвоздьова з дітьми повернулася додому / Фото з інстаграму хореографині

Возз'єднання сімей – одне з найголовніших під час війни. У коментарях шанувальники Ілони вітають її з довгоочікуваним поверненням.

  • "Які ви гарні! Яке це щастя!"
  • "Мирного життя поряд з коханим!"
  • "Вітаю. Ви такі прості".
  • "Будьте щасливі разом! Нехай більше ніщо вас не розлучає!"
  • "Більше жодних розставань! Ні на день, ні на мить! Вітаю вас! Бережіть один одного!"
  • "Яке щастя! Бажаю кожній жінці швидше бути поруч з коханим, а діткам – поруч з татом!"

Нагадаємо, співачка MamaRika також не витримала довгої розлуки з коханим і на початку травня разом з сином повернулася в Україну. До цього півтора місяця артистка з маленьким сином прожила в Польщі.

Багато зірок не виїжджали з країни, а після повномасштабного вторгнення Росії переїхали в західні області України. Тепер вони повертаються до рідного Києва та намагаються повернутися до довоєнного життя.