Про це 24 каналу розповів лідер гурту "Друга ріка" Валерій Харчишин. Він також зазначив, що наступна частина туру українська – це концерти у Вінниці, Тернополі та Львові. Після українських міст їдемо у Європу: Париж, Ніцца, Вільнюс, Вроцлав.

Читайте також Біль і розпач України: ДахаБраха на концерті показав відео зруйнованих Бородянки та Маріуполя

Спочатку ми збирали на своїх концертах кошти тим, хто постраждав від цієї війни. Ми тримали контакти із місцевими фондами, цим опікувалися організатори,
– пояснює фронтмен "Другої ріки".

Ми брали кошти лише на персональні витрати – на оплату техніків, персоналу, звуку та сцени. Ми не віддавали певний відсоток на ЗСУ – все, що ми заробляли, то передавали цим фондам, говорить Харчишин.

За його словами, На жаль, не всі європейці готові купувати амуніцію, вони радше направлять кошти у госпіталь, де вже є постраждалі.

Цього разу ми їдемо в тур і будемо забирати кошти із собою, аби передати їх на потреби того батальйону, яким ми опікуємося,
– говорить Валерій Харчишин.

Цей батальйон, на жаль, зазнав значних втрат і ми точно знаємо, якими є їх потреби, тому будемо забезпечувати, пояснює вокаліст.

Українські виконавці виступають за кордоном на підтримку ЗСУ

  • У Берліні пройшов грандіозний телемарафон Save Ukraine – #StopWar. Там виступили й українські артисти: Тіна Кароль, Монатік, Jerry Heil, Alyona Alyona, MELOVIN, Kalush Orchestra, "Океан Ельзи", Юлія Саніна, Макс Барських та інші. Ведучими заходу стали Маша Єфросиніна та Тимур Мірошниченко. Через телеміст з Києва до концерту приєднався гурт "Антитіла". Музиканти заспівали у прямому ефірі з залізничного вокзалу Києва.
  • Оля Полякова відправилася у благодійний тур США. На концертах вона виступає у патріотичній жовто-блакитній сукні.
  • Гурт Go_A, який став відомий на весь світ після Євробачення-2021, поїде на масштабний британський фестиваль Glastonbury-2022.
  • Анна Трінчер у травні їздила на Кіпр, де виступила для дітей-переселенців з України. Артистка зазначила, що під час війни виїжджатиме з країни лише на благодійні концерти.

Гурт "Друга ріка" зібрав майже 2 мільйони гривень для України: дивіться відео