Журналісти 24 каналу поспілкувалися з Анною Трінчер й на момент запису цього інтерв'ю зірка виїжджала на благодійний концерт для діток-переселенців, який відбувався на Кіпрі.

Вас може зацікавити Не спілкувались три дні, – Анна Трінчер пригадала, як мало не розійшлася з нареченим через війну

Анна Трінчер про виїзд з України під час війни

Це був перший виїзд Анни за кордон під час війни. 24 лютого вона виїхала в Бережани, що на Тернопільщині, де й була 3 місяці. Про виїзд з країни навіть не думала. Артистка розповідала, що й на Кіпр їхала зі смутком.

Я не хочу покидати Україну. Мені не подобається, я не хочу бути зараз за кордоном. Я бачу себе саме в Україні, поряд зі своїм коханим, зі своєю сім'єю. Я не хочу ніякі Італії, Іспанії. А якщо й їздити, то тільки на благодійні концерти, і все, повертатися додому,
– сказала Трінчер.

Після повернення з Кіпру в Анни був запланований концерт для військових. Зараз вона використовує свій голос для підтримки України. Хоча багато її колег виступають за кордоном, збираючи кошти на підтримку армії, Трінчер залишається в Україні. Вона не може покинути сім'ю, нареченого Олександра Волошина.

Українські зірки за кордоном

  • Тіна Кароль нещодавно виступила на благодійному концерті в Лондоні, а перед цим з культурною місією побувала в Японії.
  • Оля Полякова розпочала благодійний тур Сполученими Штатами Америки і вже провела перші концерти.
  • Катя Осадча та Юрій Горбунов розповіли про війну в Україні на Каннському кінофестивалі та зібрали кошти на підтримку українських кінематографістів, які зараз на фронті.
  • Джамала продовжує благодійний тур різними країнами світу. Нещодавно вона виступила зі світовими зірками у Нью-Йорку на підтримку України.