4 червня сім'я принца Гаррі та Меган Маркл поповнилась. У подружжя народилась донечка, яку назвали Лілібет Діана. Зіркові батьки вже задумуються про хрещення.

До слова Чоловік принцеси Беатріс зачарував знімком пари у річницю весілля

Де принц Гаррі й Меган похрестять доньку

З'ясувалось, що для хрестин принц Гаррі та Меган Маркл будуть готовими полетіти до Великої Британії. Вони хочуть, щоб Лілібет Діану хрестили у Віндзорі.

Гаррі вже розповів декільком людям, що вони з Меган хочуть, щоб Лілі хрестили в Віндзорі, як і її брата. Вони чекають слушного моменту,
– розповіло джерело.

Інсайдер також додав, що принц Гаррі хотів би бачити на хрещенні доньки королеву Єлизавету II.

Зазначимо, що хрестини сина Меган і Гаррі Арчі відбулися 6 липня 2019 року у каплиці Віндзорського замку. Туди не могли проникнути журналісти, а тому церемонія була приватною. Тоді британська королева не змогла прийти на хрещення через щільний графік.

Принц Гаррі та Меган Маркл вдруге стали батьками: що відомо

  • 4 червня у подружжя народилась дівчинка – Лілібет "Лілі" Діана Маунтбаттен-Віндзор. Про поповнення у сім'ї батьки повідомили через два дні. Їм була дуже важлива конфіденційність. Новонароджена дівчинка зайняла восьме місце у черзі на британський престол.
  • Майже усі члени королівської родини привітали подружжя у соціальних мережах. З публічним коментарем виступили принц Чарльз та Кейт Міддлтон.
  • Єлизавета II першою дізналась про народження правнучки. Принц Гаррі та Меган надсилали їй світлини Лілібет. Герцоги Кембриджські натомість надіслали дівчинці подарунок.
  • Ім'я новонародженої донечки викликало чимало суперечок у пресі та мережі. Деякі експерти наголошували, що королева образиться, що її особливе прізвисько тепер носить правнука. Та друг принца Гаррі запевнив, що він просив у бабусі благословення перед тим, як дати дівчинці ім'я. Через скандальні статті Меган та Гаррі дуже обурені.