Меган Маркл планувала народити донечку вдома. Та схоже, батьки передумали, адже крихітка народилась у лікарні Santa Barbara Cottage Hospital. Меган та Гаррі серйозно задумалися над вибором пологового будинку.

До слова Кейт Міддлтон вперше публічно прокоментувала народження доньки принца Гаррі

Деталі других пологів Меган Маркл

Важливо, що лікарня була неподалік від маєтку принца Гаррі та Меган Маркл. Та це не єдина причина, чому пара обрала саме цей медичний заклад.

Вони розглядали кілька лікарень, перш ніж зупинилися на лікарні Santa Barbara Cottage Hospital. Меган в ній привернуло те, що вона була заснована жінками,
– розповів інсайдер.

Другим важливим критерієм для подружжя стала конфіденційність та безпека. Для них було важливо, що Santa Barbara Cottage Hospital має індивідуальний підхід до пологів та враховує побажання сім'ї.

Там є палати з додатковою кімнатою, де може ночувати батько малюка, і бути поруч з породіллею. Безпека і конфіденційність були у Меган і Гаррі в пріоритеті. До того ж з ними в лікарню заселилося багато особистої охорони, і їх усіх необхідно було розмістити в лікарні,
– додало джерело.

У лікарні за Меган Маркл доглядала лікарка Мелісса Дрейк. Однак телефоном герцогиня спілкувалась та консультувалась з британською акушеркою Гоурі Мот. Вона допомагала Меган під час народження первістка Арчі у Лондоні.


Меган Маркл і принц Гаррі з сином / Фото з інстаграму герцогів Кембриджських

Принц Гаррі та Меган Маркл вдруге стали батьками: що відомо

  • 4 червня у подружжя народилась дівчинка – Лілібет "Лілі" Діана Маунтбаттен-Віндзор. Про поповнення у сім'ї батьки повідомили через два дні.
  • Новонароджена дівчинка зайняла восьме місце у черзі на британський престол, після її брата Арчі Маунтбеттена-Віндзора.
  • Майже усі члени королівської родини привітали подружжя у соціальних мережах. З публічним коментарем виступили принц Чарльз та Кейт Міддлтон.
  • Єлизавета II першою дізналась про народження правнучки. Принц Гаррі та Меган надсилали їй світлини Лілібет. Герцоги Кембриджські натомість надіслали дівчинці подарунок.
  • Ім'я новонародженої донечки викликало чимало суперечок у пресі та мережі. Деякі експерти наголошували, що королева образиться, що її особливе прізвисько тепер носить правнука. Та друг принца Гаррі запевнив, що він просив у бабусі благословення перед тим, як дати дівчинці ім'я. Через скандальні статті Меган та Гаррі дуже обурені.