Принц Гаррі та Меган Маркл вирішили назвати доньку на честь бабусі та прабабусі – Лілібет Діана. Вважалося, що королеві не сподобається цей задум, однак тепер стали відомі інші деталі.

Радимо прочитати Батько Меган Маркл відреагував на новину про народження доньки

Принц Гаррі просив у королеви благословення

Друг герцога Сассекського повідомив, що принц Гаррі не міг не запитати у королеви її думки чи попросити благословення, що він і зробив.

Він дуже любить і поважає свою бабусю. Для Гаррі ці два імені дуже важливі й значущі,
– повідомив товариш Гаррі.

Лілібет – це сімейне прізвисько королеви Єлизавети II. Вона не могла вимовити своє ім'я повністю, коли була маленькою, а згодом скорочена версія ім'я стала в родині популярною. Та так принцесу, а згодом королеву називали не всі – тільки найближчі. Примітно, що записку на труні принца Філіпа Єлизавета підписала прізвиськом Лілібет.

Зазначимо, що принцові Гаррі й раніше подобалося таке ім'я. На одному зі світських заходів він зустрів дівчинку Лілі. Тоді чоловік запитав, як вона пише своє ім'я – з "і" чи "у" наприкінці.

Принц Гаррі та Меган Маркл вшанували честь й іншої бабусі – Дорії Регланд. У дитинстві вона називала Меган Квіткою, що перегукується з ім'ям новонародженої.

Резонанс навколо імені дитини Меган і Гаррі

  • Одна з королівських експерток заявила, що королева не буде рада тому, що її прізвисько, яке також було особливим для герцога Единбурзького, використали у такий спосіб. Вона пригадала й інтерв'ю подружжя, де вони часто звинувачували монаршу родину.
  • Журналіст Афуа Адом натомість вважає, що Єлизавета II не буде страждати через таке ім'я правнучки. Він наголосив, що вибір імені для доньки могло бути кроком для примирення сімей.
  • Телеведучий та критик сім'ї Меган і Гаррі – Пірс Морган – сказав, що рішення пари використати прізвисько королеви для своєї дочки було "іронічним". На його думку, подружжя витратило тижні, аби "розгромити королівську сім'ю і монархію".