Донька принца Гаррі та Меган Маркл з'явилась на світ 4 червня. Ймовірно, зіркові батьки одразу повідомили радісну звістку британській королеві Єлизаветі II, яка водинадцяте стала прабабусею. Вже через 2 дні Меган та Гаррі вирішили оголосити про народження доньки публіці.

Цікаво Ведучий Пірс Морган назвав "іронічним" вибір імені для доньки принца Гаррі та Меган

Подарунок герцогів Кембриджських

Меган Маркл та принц Гаррі одними з перших зателефонували Єлизаветі II, а також надіслали королеві кілька фотографій Лілібет Діани. Тоді Кейт Міддлтон і принц Вільям надіслали подарунок для крихітки, але поки що невідомо, що саме подружжя подарувало Лілі.

Додамо, що герцоги Кембриджські, як й інші члени королівської сім'ї, привітали подружжя в інстаграмі: "Ми всі раді щасливій новині про народження малятка Лілі. Вітаємо Гаррі, Меган і Арчі".

Після народження доньки Гаррі та Меган опублікували заяву: "4 червня ми були благословенні появою нашої дочки Лілі. Вона більше, ніж ми коли-небудь могли собі уявити, і ми, як і раніше, вдячні за любов і молитви, які ми відчували з усього світу. Дякую за вашу незмінну доброту і підтримку в цей особливий час для нашої родини". Поки що вони не ділилися світлинами доньки.

Що відомо про народження дитини Меган і Гаррі

  • Через 2 дні після пологів подружжя повідомило публіці про те, що стали батьками вдруге. Зараз мама з донькою перебувають у своєму будинку та почуваються добре.
  • Подружжя назвало донечку Лілібет "Лілі" Діана Маунтбаттен-Віндзор – на честь королеви, а також покійної матері принца Гаррі принцеси Діани.
  • Ім'я доньки Меган та Гаррі викликало бурхливі суперечки у мережі та поза нею. Зокрема, ведучий Пірс Морган назвав такий вибір імені "іронічним" через постійні звинувачення пари у бік монаршої родини.
  • Королівські експерти стверджують, що Єлизавета II незадоволена, що її правнука носитиме сімейне прізвисько.