17 липня 2020 року онука Єлизавети II принцеса Беатріс та італійський граф Едоардо Мапеллі Моцці одружилися. Через пандемію коронавірусу церемонія пройшла без сотні гостей та з певними корективами.

До слова Кейт і Вільям можуть не показати новий портрет сина Джорджа з нагоди його 8-річчя, – ЗМІ

Едоардо Мапеллі Моцці привітав дружину з річницею

Вже через рік подружжя, яке скоро стане батьками, відсвяткувало першу річницю весілля. З цієї нагоди Едоардо опублікував романтичне фото з коханою.

Принцеса Беатріс з чоловіком позувала на тлі гір. Вона постала у чорному топі та великих сонцезахисних окулярах й усміхалась. Мапеллі Моцці ніжно притулився до коханої.

Не можу повірити, що минув рік. Відтоді кожна секунда кожного дня була сповнена радості, щастя, сміху та кохання. Ти найдобріша, наймиліша і найкрасивіша людина у світі. Дякую, кохана, за кожну секунду,
– написав Едоардо.

Що відомо про весілля принцеси Беатріс

  • Через пандемію коронавірусу наречені змушені були внести корективи у церемонію. Королівська пара відмовилась від гучного заходу із сотнями гостей, а очевидцями стали всього 15 найближчих родичів. Пара пішла до вівтаря у п'ятницю, 17 липня.
  • За традицією, принцеса Беатріс вийшла заміж у Віндзорі. Церемонія одруження пройшла у Королівській каплиці Всіх Святих. Пара обійшлась без карет та іншої королівської розкоші. Водночас весільний букет наречена передала до Вестмінстерського абатства, що в Лондоні.
  • Принцеса Беатріс обмінялась клятвами з коханим в улюбленій сукні своєї бабусі, Єлизавети II. Так, на весілля вона одягнула вінтажну сукню від Нормана Хартнелла. Королева поставала у цьому вбранні у 1962 році, на прем'єрі фільму "Лоуренс Аравійський".