Щасливу звістку про народження другої дитини повідомили 6 червня, через 2 дні після пологів Меган Маркл. Дівчинка народилась у лікарні в Санта-Барбарі, штат Каліфорнія, США.

Також читайте Королева Єлизавета ІІ відреагувала на другу вагітність Меган Маркл

"Вона важила 7 фунтів 11 унцій. Як мати, так і дитина здорові, вони перебувають у їхньому будинку. Лілі названа на честь її прабабусі, Її Величності Королеви, сімейне прізвисько якої – Лілібет. Друге ж ім'я, Діана, було вибрано на честь її улюбленої покійної бабусі, принцеси Уельської", – йшлось у повідомленні представників Меган Маркл та принца Гаррі.

Новонароджена дівчинка зайняла восьме місце у черзі на британський престол, після її брата Арчі Маунтбеттена-Віндзора, її батька принца Гаррі, її дідуся принца Чарльза, її дядька принца Вільяма і її кузенів принца Джорджа, принцеси Шарлотти і принца Луї.

Варто додати, що під час другої вагітності Меган Маркл букмекери робили свої ставки на те, яке ж ім'я буде у дівчинки. Найбільше прогнозів було щодо імені Діана, а на другому місці – Єлизавета. Тому цього разу букмекери "потрапили в саме яблучко", вгадавши одразу з двома іменами для донечки принца Гаррі.

Що відомо про другу вагітність Меган Маркл

  • Про те, що у них народиться друга дитина, принц Гаррі та Меган Маркл повідомили у лютому 2021 року.
  • Після оголошення про поповнення у сім'ї, королівська сім'я підтримала молодих батьків та побажала їм всього найкращого.
  • Пізніше знамените подружжя розсекретило стать другого малюка. Пара радісно сповістила, що їх первісток Арчі буде мати сестричку.
  • Меган та Гаррі вирішили народжували доньку у себе вдома, а не у лікарні.
  • Відомо, що Меган Маркл улітку 2020 року була вагітна. Однак, на жаль, у жінки трапився викидень і вона втратила дитину.