Прощання пари було дуже романтичним – як у кіно. Жінка була одягнена у шубу зі штучного хутра, а Бен – у класичне чорне пальто. Зірка була без макіяжу, тому закохані, ймовірно, приїхали разом тільки-но з будинку.

Дивіться також Дженніфер Лопес і Бен Аффлек здійснили світський вихід: розкішні образи зірок

Вони міцно обіймали один одного і так цілувались, наче бачились востаннє. Бен Аффлек все ніяк не хотів відпускати жінку на літак. У ЗМІ повідомляють, що "місто ангелів" Дженніфер залишила лише на кілька днів. Після невеликої поїздки вона повинна повернутись до Каліфорнії, щоб знову возз'єднатись з Беном.

Що відомо про роман Лопес та Аффлека

  • Тільки-но жінка розійшлась зі своїм нареченим Алексом Родрігес, співачка почала проводити час з Беном Аффлеком. Спочатку друзі пари підозрювали, що такі відносини – лише дружні.
  • Але вже згодом знаменитостей бачили разом на відпочинку, тому у ЗМІ "посіялись" чутки про роман. У червні 2021 року журналісти підловили закоханих за поцілунками. Відтак стало відомо, що пара зійшлась знову після 20 років тому – колись вони навіть були заручені.
  • Дженніфер Лопес та Бен Аффлек перестали приховувати свої стосунки від шанувальників після відпочинку у Франції. Та цілковито офіційним роман став на Венеційському кінофестивалі. Пара вперше вийшла у світ у розкішних образах.
  • В одному з інтерв'ю актор Бен Аффлек зізнався, що після відновлення стосунків з Джей Ло він почувається найщасливішим у світі.