Американська співачка Дженніфер Лопес та актор Бен Аффлек розійшлись 17 років тому, але, схоже, що почуття між ними все ще не розтанули. Інсайдери повідомляють нові деталі стосунків зіркової пари.

Радимо прочитати Демі Мур привітала доньку з заручинами та показала момент, коли дізналася про них: фото

Дженніфер Лопес і Бен Аффлек часто бачаться

Зараз актор та артистка дуже часто зустрічаються та багато розмовляють на найрізноманітніші теми. Вони планують проводити якомога більше часу разом.

Вони чудово проводять час. Пройшли роки з часу їх розставання, і тепер вони надолужують згаяне. Вони знову планують тусуватися разом,
– пише видання.

Однак близькі друзі Дженніфер та Бена наголошують, що пара спілкується тільки по-дружньому, а в їхніх стосунках зовсім немає романтики. За словами джерел, зірки зберігали такі хороші стосунки ще від розриву заручин.

Тому Лопес й Аффлек підтримують один одного в тяжкі часи. Нещодавно актор зробив співачці комплімент: "Де ти ховаєш своє джерело молодості? Чому ти зараз виглядаєш точно так само, як у 2003 році, а я в кращому випадку так, ніби мені вже за 40?".

Стосунки Джей Ло та Бена Аффлека

  • Дженніфер Лопес і Бен Аффлек мали роман 2 роки. Все йшло до весілля, адже пара заручилась. Але за кілька днів до гучної церемонії, запланованої на вересень 2003, вони розлучилися.
  • Зараз зірки обоє стали самотні. Бен Аффлек розстався з Аною де Армас у січні цього року. Дженніфер Лопес офіційно розійшлась з Алексом Родрігесом у квітні.
  • Пара знайшла підтримку один в одному. Кілька днів тому Бена Аффлека бачили біля будинку Дженніфер, куди він прибував на певний час для спілкування.