Актор Бен Аффлек та виконавиця Дженніфер Лопес проводять якнайбільше часу разом. Вони намагаються часто підтримувати один одного на важливих заходах.

Читайте також Поцілунки та обійми: Дженніфер Лопес і Бен Аффлек влаштували побачення в Нью-Йорку

Бен Аффлек про свій стан

Днями знаменитості разом прибули на приватний показ нового фільму "Ніжний бар", у якому взяв участь Бен Аффлек. Він дав коротке інтерв'ю журналістам, де зізнався, що найщасливіший.

Я задоволений. Життя прекрасне. Я пишаюся всім, що я роблю. Зараз один з найщасливіших періодів в моєму житті,
– поділився актор.

Очевидно, що це пов'язано з романом зірки з Дженніфер Лопес. Цікаво, що вже не вперше Бен Аффлек дає інтерв'ю після возз'єднання.

Раніше Бен Аффлек висловив захоплення коханою. "Я в захопленні від того, як Дженніфер впливає на світ. Джей надихнула багато людей відчути, що в них є своє місце за столом у цій країні", – сказав тоді голлівудський актор.

Возз'єднання Бена Аффлека та Дженніфер Лопес: коротко

  • Через певний час після розриву з Алексом Родрігесом, співачка почала проводити час з Беном Аффлеком. Спершу друзі пари підозрювали, що такі відносини – лише дружні.
  • Згодом знаменитостей бачили разом на відпочинку, що тільки підігрівало чутки про роман. Вже в червні папараці підловили закоханих за поцілунками. Це частково підтвердило інформацію інсайдерів про відновлення їхнього роману, який завершився 20 років тому.
  • Дженніфер Лопес та Бен Аффлек перестали приховувати свої стосунки від шанувальників після відпочинку у Франції. Та цілковито офіційним роман став на Венеційському кінофестивалі. Пара вперше вийшла у світ у розкішних образах.


Бен Аффлек і Дженніфер Лопес / Фото Getty Images