Уперше за чотири місяці роману Дженніфер Лопес вийшла у світ з Беном Аффлеком. У світлі софітів і під прицілом папараці закохані дебютували на червоному хіднику Венеційського кінофестивалю. Вони з'явились на світовій прем'єрі історичної драми "Остання дуель", у якій Аффлек зіграв одну з головних ролей.

До теми Дженніфер Лопес та Бен Аффлек разом прибули на Венеційський кінофестиваль

Зіркова пара врешті-решт зробила стосунки офіційними. Джей Ло і Бен Аффлек не приховували своїх почуттів – обіймались, цілувались на публіці та радо позували для фото, які за лічені години заполонили мережу. З сотень "свіжих" кадрів видно, як чуттєво і зворушливо актор фільму "Остання дуель" ставиться до розкішної коханої.

Дженніфер Лопес і Бен Аффлек на Венеційському кінофестивалі / Фото Getty Images

Дженніфер Лопес і Бен Аффлек на Венеційському кінофестивалі / Фото Getty Images

Образи Дженніфер Лопес і Бена Аффлека на Венеційському кінофестивалі

На червоній доріжці Венеційського кінофестивалю закохані з'явились в образах наречених. На Бену Аффлеку був фантастичний чорний смокінг і біла сорочка від Dolce&Gabbana. Тоді як Дженніфер Лопес зробила ставку на білосніжну сукню від ліванського модного бренду Georges Hobeika.

На акторці була обтисла атласна сукня довжини максі з дуже відвертою лінією декольте, прикрашеною кристалами, високим розрізом і невеликим шлейфом. Розкішний образ Джей Ло довершила браслетом з діамантами, сережками та каблучкою від ювелірного дому Cartier.

Дженніфер Лопес на Венеційському кінофестивалі / Фото з інстаграму акторки

Дженніфер Лопес на Венеційському кінофестивалі / Фото з інстаграму акторки

Возз'єднання Дженніфер Лопес і Бена Аффлека: головне

  • Чутки про роман екснаречених з'явились на початку травня – за два тижні після того, як Дженніфер Лопес порвала з Алексом Родрігесом.
  • Спочатку Аффлека помічали біля будинку Джей Ло, а пізніше акторів застали на гірськолижному курорті в Монтані та в маєтку артистки в Маямі.
  • У середині червня закоханих заскочили за поцілунками в розкішному ресторані Nobu Malibu, де вони святкували 50-річчя сестри співачки Лінди.
  • Співачка вперто відмовлялась коментувати стосунки з Беном Аффлеком, уникаючи провокативних запитань журналістів. Так було до 24 липня, аж поки в день народження Дженніфер Лопес не підтвердила відновлення роману.
  • Відтоді закохані здійснили круїзну мандрівку елітними курортами Франції та Італії та відпочили в Голлівуді з дітьми співачки та мамою актора.