Офіційне свідоцтво про смерть видав голова королівської медичної служби сер Г'ю Томас. Там зазначили, що причина втрати чоловіка королеви Єлизавети II є природньою – старість.

До теми Усміхнена й у квітковій сукні: Єлизавета II вперше з'явилась на публіці після втрати чоловіка

Опублікували свідоцтво про смерть принца Філіпа

За думками експертів, старість як причина смерті можлива, якщо людина була старшою 80 років, за нею доглядав один лікар упродовж багатьох років та якщо немає іншої хвороби або травми, що могла призвести до летального випадку.

У свідоцтві згадали грецьке коріння герцога Единбурзького, а також його прізвище Маунтбеттен. Принц Філіп відстояв можливість використовувати це прізвище після того, як одружився з тоді ще принцесою Єлизаветою.

Його королівська Високість принц Філіп, герцог Единбурзький, раніше відомий як принц Грецький і Датський Філіппос, раніше відомий як Філіп Маунтбеттен,
– пише в документах.

Не забули у свідоцтві про військові звання герцога Единбурзького та його титули: морський офіцер, "принц Сполученого Королівства", "чоловік її величності королеви Єлизавети II, монарха".

Смерть принца Філіпа: коротко

  • Чоловік британської королеви Єлизавети II помер 9 квітня 2021 року. Він спокійно пішов з життя зранку. 10 червня йому могло б виповнитися 100 років.
  • Британці вшановували пам'ять принца Філіпа військовими салютами. Також люди покладали квіти під ворота Букінгемського палацу і Віндзорського замку.
  • 17 квітня відбувся похорон герцога Единбурзького. На нього з США прибув принц Гаррі, але без Меган Маркл через вагітність.
  • Присутніми на прощанні були тільки найближчі родичі. Через пандемію коронавірусу громадськості не можна було відвідувати похорон, але за церемонією спостерігали близько 13 мільйонів.