Букінгемський палац повідомив виданню, що принца Філіпа госпіталізували.

До теми Королева Єлизавета ІІ відреагувала на другу вагітність Меган Маркл

Принца Філіпа госпіталізували

Герцог Единбурзький став погано почуватися. Через це лікар порадив йому провести певний час у лікарні. Його відвезли туди автомобілем.

Чоловіка королеви Єлизавети ІІ госпіталізували у лікарню короля Едуарда VII. Там він залишиться на кілька днів для відпочинку та обстежень.

Госпіталізація герцога є заходом обережності за порадою лікаря після того, як він відчув себе погано. Очікується, що герцог залишиться в лікарні на декілька днів для нагляду та відпочинку,
– заявили в Букінгемському палаці.

Джерело повідомило, що принц Філіп мав погане самопочуття вже кілька днів. Однак його хвороба не пов'язана з коронавірусом.

Сама королева Єлизавета залишилась у Віндзорі.

Що цьому передувало

  • 10 червня цього року принцові Філіпу має виповнитися 100 років. Втім, герцог не хоче святкувати свій день народження через зайву метушню. Раніше він зазначав, що навіть не хоче дожити до такого віку. Зараз він перебуває на пенсії.
  • У різдвяному привітанні королеви Єлизавети ІІ на її столі була тільки світлина принца Філіпа. ЗМІ почали підозрювати, що або монарше подружжя дуже зблизилось, або герцогу стає все гірше й таким чином королева хотіла віддати йому шану.
  • 9 січня Єлизавета ІІ та принц Філіп вакцинувались від коронавірусу в королівського лікаря.