Українська виконавиця MamaRika (справжнє ім'я – Анастасія Кочетова) та її чоловік Сергій Середа вже 10 днів є батьками сина, ім'я якого тримають в секреті. Подружжя звикає до нового статусу.

Цікаво Наталія Могилевська зізналась, скільки скинула кілограмів за місяць дієти

MamaRika розсекретила вагу після пологів

Хоч пологи співачки були важкими, зараз з малюком все добре. MamaRika поділилась, що годує сина грудьми, а тому дотримується спеціальної дієти.

Знаменитість розсекретила, що зараз важить 61,5 кілограма. Однак вона планує скинути зайву вагу, зокрема, схуднути ще на 6,5 кілограма.


Вага MamaRika / Фото з інстаграм-сторіз

MamaRika стала мамою: що про це відомо

  • MamaRika та Сергій Середа 2 серпня вперше стали батьками, про що згодом повідомили публіці. Однак вони не спішать показувати сина й розсекречувати його ім'я. Тільки нещодавно співачка показала перше фото малюка, на якому видно тільки його ніжку.
  • Як розповіла співачка, пологи виявилися складними. Лікарі порекомендували робити кесарів розтин, а зіркова матуся погодилась: "Бо на кону було життя та здоров'я моєї дитини".
  • Через 4 дні після появи дитини на світ подружжя виписали з пологового будинку. Вони не залишалися в Києві, а повернулися до свого будинку в Одесі.