Знаменитість зрештою розсекретила, що пологи були заплановані на 10 серпня. У неділю, 1 серпня, MamaRika (справжнє ім'я – Анастасія Кочетова) з чоловіком Сергієм Середою поїхала на плановий огляд. За порадою лікаря вона залишилася в пологовому будинку, але не підозрювала, що перейми розпочнуться вже вночі.

Варто знати Співачка MamaRika вперше стала мамою

"Я відчула, що мені тягне живіт. Перебуваючи під контролем лікаря, під ранок ми таки зрозуміли – почалося", – пригадала співачка.

Я що, їжачок у тумані, сліпо довірилася супербригаді лікарів, і недаремно. У конкретний момент було прийнято рішення робити кесарів розтин,
– заявила MamaRika.

Зірка розповіла, що зараз почувається добре. Вона була "у вертикалі" (піднялась з ліжка) ще в день операції, бо "так легше буде заживати".

Для перегляду всіх фото гортайте вправо

Як протікала вагітність MamaRika

  • Про вагітність співачка оголосила на 7 місяці, однак розповідала, що перші місяці були нестерпними. З 5 по 16 тиждень вона страждала від сильного токсикозу й мала загрозу викидня. Відтак, артистка схудла на кілька кілограмів і два місяці пролежала в ліжку, бо "почувалась немічною".
  • На ранніх термінах вагітності артистка потрапила в державний пологовий будинок, з якого втекла через погане ставлення і підхід до пацієнток.
  • На 8 місяці вагітності MamaRika була "розміром з трамвай" – ледь пересувалась і швидко втомлювалася.
  • На 35 тижні вагітності зірка знову потрапила в лікарню, однак так і не розкрила подробиці госпіталізації. У стаціонарі вона перебувала для того, щоб не зашкодити малюку.