MamaRika (справжнє ім'я – Анастасія Кочетова) поширила нову фотографію, де вперше показала новонародженого сина. Наразі зірка не наважується показати обличчя крихітки, однак це не заважає зацікавити аудиторію.

Читайте також На кону життя дитини, – MamaRika розповіла, як їй робили кесарів розтин

Новоспечені батьки насолоджуються новим статусом і весь вільний час приділяють синові. MamaRika зараз рідко спілкується з прихильниками, оскільки доглядає за малюком. У перший тиждень життя сина вона потішила фанатів його знімком.

Перше фото сина MamaRika та Сергія Середи

Фото зіркова матуся зробила ще в пологовому будинку. На ньому видно маленьку ніжку її сина. MamaRika зізналася, що тоді не могла стримати сліз і не вірила своєму щастю.

"Сьогодні рівно тиждень як ти прилетів до нас, а таке враження, що разом усе життя. Я з твоїм татом безмежно вдячні, що ти вибрав саме нас. Обіцяємо зробити твою подорож максимально цікавою і веселою. Коли ти обирав сім'ю, в яку прийти, думаю, знав, що з нами точно не буде сумно. Ти – найбільша та найчистіша любов. Найкрутіший реліз мами й татова гордість! І так буде завжди!", – з ніжністю написала під фото Анастасія.


Перше фото сина MamaRika / Фото з інстаграму MamaRika