У вівторок, 19 жовтня, відбувся допрем'єрний показ української комедії "Де гроші", яку зняв співак Дзідзьо. У київському кінотеатрі з'явився весь зірковий бомонд – Оля Полякова, Ада Роговцева, Ахтем Сеїтаблаєв, Володимир Остапчук та інші. Серед глядачів заскочили SLAVIA – ексдружину артиста.

До теми Дзідзьо зізнався, чи закоханий

Образ ексдружини Дзідзьо на прем'єрі фільму "Де гроші"

Для світського виходу на фільм ексчоловіка SLAVIA (справжнє ім'я – Ярослава Хома) обрала трендовий осінній аутфіт. На ній класична біла сорочка та пісочні штани прямого крою. Наверх співачка накинула вкорочене пальто чорного кольору.

Під стильний верх колишня Дзідзьо підібрала брендове взуття та аксесуари. Вона засвітилась у лоферах у тон до штанів і з сумкою Chanel.

Ексдружина Дзідзьо з Катею Осадчою / Фото з інстаграму "Світського життя"

Ексдружина Дзідзьо з Катею Осадчою / Фото ТСН

Що відомо про стосунки Дзідзьо та SLAVIA після розлучення

  • Одразу після гучної заяви Дзідзьо про розрив SLAVIA давала безліч інтерв'ю, в яких натякала, що чоловік знайшов собі іншу.
  • Співачка заявляла, що Оля Цибульська піарилась на їхньому розлученні. Та ж розповідала, що отримувала погрози від Ярослави Хоми, її родичів і подруг.
  • У серпні SLAVIA засвітилась в апартаментах Дзідзьоквартирі бізнес-класу в Києві, яка коштує понад мільйон гривень. Згодом співак зізнався, що віддав розкішне житло колишній дружині. Саме так вони поділили майно після розлучення.
  • У жовтні артистка розповідала, що спілкується з ексчоловіком. Ба більше, зараз їхні стосунки куди спокійніші, ніж рік тому, вони краще чують одне одного.
  • Сам Дзідзьо стверджує, що ніколи не сварився зі SLAVIA, їхній скандал нібито розкрутили журналісти.