Тоді як співачка SLAVIA (Ярослава Хома) часто коментує розлучення з артистом Дзідзьо (Михайло Хома), сам він рідко розповідає про розрив. Та днями чоловік розповів, чому його екскохану бачили біля власних апартаментів та чи можливе примирення пари.

Зверніть увагу Андре Тан зізнався, чи готовий до нових стосунків після розлучення

Дзідзьо прокоментував чутки про примирення

Нарешті шанувальникам стало зрозуміло, чому SLAVIA проводила час поблизу квартири колишнього чоловіка. Тепер апартаменти в Києві за понад мільйон гривень належатимуть їй.

Це дуже красива квартира. Надзвичайно красива квартира. Ти виходиш – і видно озеро. Це 150 квадратів, і я віддаю її Ярославі,
– зізнався Дзідзьо.


Апартаменти Дзідзьо в Києві / Фото з інстаграму Дзідзьо

Водночас Дзідзьо наголосив, що возз'єднання з колишньою дружиною – неможливе.

Я зараз сам. Ми одне одного любимо, поважаємо – найголовніше. Я ніде нічого поганого про SLAVIA не говорив і не буду говорити,
– підкреслив артист.

Чому виникли чутки про примирення пари

  • У серпні Дзідзьо опублікував фото, на якому продемонстрував розкішні апартаменти у Києві. Квартира коштувала артисту понад мільйон гривень. За це він отримав вид на озеро та мальовничу природу, панорамні вікна й терасу.
  • Під цим дописом виконавиця SLAVIA написала: "Я закохалась у це місце з першого погляду. Дякую, Михайло, що здійснив мою мрію". Дзідзьо відповів, що його екскоханій "це місце дуже пасує".
  • Такі приязні коментарі колишньої пари спантеличили мережу. Олії у вогонь додало й те, що за кілька днів SLAVIA показала, як відпочивала на пляжі біля озера, що поблизу нової квартири Дзідзьо.
  • Тоді фани й справді підозрювали, що так артисти поділили майно. Хоча інші були переконані, що пара знову разом, а розлучення було або помилкою, або обманом.