SLAVIA (справжнє ім'я – Ярослава Хома) поділилася, що спершу реагувала на хейт у свій бік, однак з часом просто перестала звертати на нього увагу. Також вона розповіла, що декому навіть вдалося попіаритися на її розлученні з Дзідзьо.

Читайте також Ексдружина Дзідзьо зізналась, чи спілкується з чоловіком після розлучення

SLAVIA про розлучення з Дзідзьо та Олю Цибульську

Ярослава не назвала конкретного імені співачки, але відомо, що лише Оля Цибульська давала коментар щодо розлучення Дзідзьо у "Світському житті".

Якось одна артистка, не буду називати її ім'я, сказала, що нібито я чи якісь мої люди почали її хейтити. Але вона не усвідомила те, що сама це зробила. Це її дії викликали обурення мас. Завжди легше перекинути свою провину на когось,
– сказала SLAVIA.

"І вона зробила все дуже хитро. Звинуватила ніби мене, але імені не назвала. Сказала лише, щоб люди здогадувалися. І всі подумали на мене. Багато видань писали про те, що це я або мої подруги писали їй негативні коментарі. Мене це все вже справді дістало. А в одній програмі навіть сказали, що SLAVIA її труїла. Як люди можуть таке вірити? Я одна можу спровокувати обурення мас? Та це ж неправда! Це не мої методи. Все, що я зробила, – звела її зі своїм чоловіком. Дала номер телефону", – наголосила Ярослава.