7 листопада о 10:00 в Дії завершилося голосування за журі Національного відбору на Євробачення-2023. У трійці лідерів опинилися Тарас Тополя, Джамала та Юлія Саніна. А Тіні Кароль не вистачило лише декілька голосів, проте вона побажала успіху своїй подрузі з The Hardkis.

Важливо Все, що відомо про Нацвідбір-2023: учасники, судді, де дивитись і як голосувати в оновленому шоу

В опитуванні взяли участь понад пів мільйона українців. Цього року прихильники конкурсу отримали шанс самостійно обрати журі Національного відбору, які обиратимуть. Варто додати, що голосування у Дії прийшло до душі організаторам Євробачення, тому вони запровадили ще одне ноу-хау – у прямому ефірі після усіх виступів конкурсантів українці зможуть проголосувати за свого фаворита.

Журі Нацвідбору на Євробачення-2023

  • Тарас Тополя – лідер гурту "Антитіла", доброволець 130 батальйону Сил територіальної оборони ЗСУ. Волонтер, співзасновник благодійного фонду "Антитіла".
  • Джамала – співачка та авторка пісень. Володарка "Нагороди за визначне лідерство артиста" від Атлантичної ради США 2022 року та переможниця Євробачення-2016.
  • Юлія Саніна – фронтвумен рок-гурту The Hardkiss. Авторка пісень, композиторка. Була у журі та наставницею талант-шоу "X-Фактор", учасницею телешоу "Танці з зірками".


Журі Нацвідбору на Євробачення-2023 / Фото Суспільного

Кілька попередніх років у журі Нацвідбору була співачка Тіна Кароль. В опитуванні, яке проходило серед українців, народній артистці не вистачило лише 0,3% голосів: Кароль отримала 15,67%, а Саніна – 15,70%.


Результати голосування за журі Нацвідбору / Фото Суспільного

Фінал Нацвідбору на Євробачення-2023: головне

  • Фінал Нацвідбору Євробачення-2023 відбудеться 17 грудня в Києві. Задля безпеки учасників та команди Суспільного прямий ефір влаштують в укритті. За його організацію взялося ТОВ "СТАРЛАЙТ ПРОДАКШН", що належить сім'ї Віктора Пінчука.
  • До лонглиста Нацвідбору ввійшли 36 музикантів з майже 300 претендентів. У фінал пройшли 10 артистів та колективів.
  • Ми підготували спецпроєкт "На українську вечірку у Британію", де ви можете прочитати інтерв'ю з усіма учасниками Нацвідбору-2023.