Україна – одна з 37 країн-учасниць Євробачення-2023 в Ліверпулі. Тож 17 грудня в Києві оберуть артиста, який представить нас у Великій Британії. Уже відомо, що фінал Національного відбору вперше в історії відзнімуть в укритті. Пряма трансляція заходу розпочнеться о 17:00.

До теми Українці вперше голосуватимуть за фаворита Нацвідбору в Дії: яке ще правило діятиме

Дата фіналу Нацвідбору Євробачення-2023

Голова української делегації на Євробаченні Оксана Скибінська нещодавно розповіла, що місце проведення конкурсу, а саме укриття, не буде оголошуватися з метою убезпечити фіналістів.

Те, що стосується місця Національного відбору – воно не буде оголошуватися. Ми заявляємо лише укриття, виключно в цілях безпеки, бо нам дуже важливо зберегти максимальний рівень безпеки для фіналістів та всіх присутніх в укритті,
– повідомила вона.

Відтак, придбати квитки на подію, де зазвичай збирались сотні фанатів Євробачення, буде неможливо. Але переглянути фінал конкурсу можна буде онлайн на усіх платформах Суспільного, а також по телебаченню на UA:Перший.

Фінал Нацвідбору Євробачення-2023 відбудеться 17 грудня

Фінал Нацвідбору Євробачення-2023 відбудеться 17 грудня / Фото Суспільного

Відомо, що виробництвом телеверсії фіналу Національного відбору займатиметься ТОВ "СТАРЛАЙТ ПРОДАКШН", яке належить сім'ї Віктора Пінчука, а директором вказаний чоловік Ольги Фреймут Володимир Локотко. На їхні плечі покладено відповідальність за:

  • сценічне рішення, режисерське бачення – постановку номерів та створення образів учасників;
  • проведення репетицій;
  • передачу прямоефірного сигналу на телеканали Суспільного Мовлення.

Телеверсію фіналу Нацвідбору Євробачення-2023 створить "Старлайт Продакшн" / Фото Суспільного