Україна – одна з 37 країн-учасниць Євробачення-2023 в Ліверпулі. Тож 17 грудня в Києві оберуть артиста, який представить нас у Великій Британії. Уже відомо, що фінал Національного відбору вперше в історії відзнімуть в укритті.

До теми Теж бракує грошей: ще одна країна відмовилася від участі в Євробаченні-2023

Фінал Нацвідбору Євробачення-2023 відбудеться 17 грудня

Фінал Нацвідбору має відбутися 17 грудня в Києві. Задля безпеки учасників та команди – Нацвідбір Євробачення-2023 відбуватиметься в укритті,
– оголосили в Суспільному.

Фінал Нацвідбору Євробачення-2023 відбудеться 17 грудня / Фото Суспільного

Відомо, що виробництвом телеверсії фіналу Національного відбору займатиметься ТОВ "СТАРЛАЙТ ПРОДАКШН", яке належить сім'ї Віктора Пінчука, а директором вказаний чоловік Ольги Фреймут Володимир Локотко. На їхні плечі покладено відповідальність за:

  • сценічне рішення, режисерське бачення – постановку номерів та створення образів учасників;
  • проведення репетицій;
  • передачу прямоефірного сигналу на телеканали Суспільного Мовлення.

Телеверсію фіналу Нацвідбору Євробачення-2023 створить "Старлайт Продакшн" / Фото Суспільного

  • Нагадаємо, Суспільне отримало 384 заявки від 299 учасників на Національний відбір Євробачення-2023. Відомо, що серед них є ексдружина Дзідзьо SLAVIA.
  • Музичний продюсер відбору Дмитро Шуров ділився, що чимало конкурсних композицій – це "історії про життя у бомбосховищах, еміграцію, пустку від втрати рідних, віру в наші ЗСУ". За його словами, серед учасників є ті, хто навіть не планують бути артистами.
  • Лонглист учасників Нацвідбору Євробачення-2023 обіцяють оголосити до кінця жовтня.