Вже сьогодні, 17 грудня, пройде грандіозний Національний відбір Євробачення-2023 у Києві. Через війну захід пройде в укритті, а місце його проведення не розголошують. Втім, учасники відбору активно готуються до конкурсу і чекають, як їх будуть оцінювати українці у додатку Дія.

Читайте також Зірки "Голосу" та гурт, з яким співав Kalush: що відомо про фіналістів Нацвідбору Євробачення

У список учасників Нацвідбору потрапили як відомі обличчя українського шоубізнесу, так і нові таланти, які вразили музичного продюсера Pianoboy та всю його команду.

Учасники Нацвідбору Євробачення-2023

1. Moisei – I'm Not Alone

2. OY Sound System – "Ой, тужу"

3. DEMCHUK – Alive

4. Jerry Heil – WHEN GOD SHUT THE DOOR

5. FIINKA – "Довбуш"

6. KRUTЬ – "Колискова"

7. Tember Blanche – "Я вдома"

8. Angelina – Stronger

9. 2TONE – "Квітка"

10. TVORCHI – Heart Of Steel


Фіналісти Нацвідбору Євробачення-2023 / Фото Суспільного

Саме під тими номерами, що у списку, вони виступатимуть у прямому ефірі Нацвідбору. Пропонуємо вам проголосувати у нашому опитуванні, за кого ви вболіватимете на конкурсі:

Читайте також Фіналісти Нацвідбору презентували власні хіти на Євробачення-2023: розмаїття вас здивує

Нагадаємо, що у трійку суддів, згідно з голосуванням українців у додатку Дія, потрапили Тарас Тополя, Джамала та Юлія Саніна. Ведучими події стануть Катерина Павленко, Джамала, Злата Огнєвіч та коментуватиме ефір Тимур Мірошниченко.

Загалом до лонглиста Нацвідбору ввійшли 36 музикантів з майже 300 претендентів.

Як і на початку 2022 року, замість трьох прямих ефірів, пройде всього один – фінал відбору, де визначиться переможець. Задля безпеки учасників та команди Суспільного прямий ефір влаштують в укритті.

Головний конкурс Євробачення-2023 пройде у Великій Британії, у Ліверпулі. Організатори Європейської мовної спілки вирішили, що Україна не зможе гарантувати безпеку персоналу та фанам у час війни, тож передали можливість проведення Великій Британії, представник якої посів друге місце. Своєю чергою компанія-мовник BBC пообіцяла, що "Україна буде відзначена і представлена протягом усієї події". Навіть Сем Райдер заявив: "Це українська вечірка, ми просто запрошуємо влаштувати вечірку в нас вдома".