main logo

На українську вечірку в Британію

16 груд
12:00
Музичний гурт Oy Sound System, який яскраво засяяв знову у 2022 році завдяки Нацвідбору Євробачення, має усі шанси завоювати любов глядачів незвичним жанром виконання – українською електронікою. Ми поспілкувались з вокалісткою гурту Вікторією Родько про те, чому вони подались на конкурс.
12 груд
12:00
Вже 17 грудня відбудеться фінал Нацвідбору на Євробачення-2023. Згідно з прогнозами букмекерів наразі третє місце розділили гурт TVORCHI та колоритна гуцулка FIINKA. Ми поспілкувалися з яскравою гуцулкою перед важливим виступом.
Переможцем Євробачення-2022 став гурт Kalush Orchestra. Їхній трек Stefania наспівувала уся Європа, але вже у 2023 році відбудеться нова музична подія. Але Україна за правом не проведе його вдома, а в Ліверпулі, Великій Британії. Через війну та загрозу життю гостей події конкурс вирішили перенести подалі, а Британія радо його прийняла. "Це українська вечірка, ми просто запрошуємо їх влаштувати вечірку у нас удома", – так відреагував на місце проведення Сем Райдер, учасник Євробачення-2022 від Британії. Звідти й наша назва спецпроєкту, де ми підготували 10 інтерв'ю з усіма учасниками відбору 2023. Лише один з них поїде на конкурс підкорювати Європу та представляти Україну.