main logo

На українську вечірку в Британію

14 трав
04:03
У Ліверпулі завершилося Євробачення-2023! Перемогу здобула Швеція, а на другому місці – представник Фінляндії Käärijä. Ще перед стартом конкурсу ми поспілкувалися з епатажним виконавцем про його участь.
15 груд
18:00
Співачка Jerry Heil вже вдруге бореться за право представляти Україну на Євробаченні. І цього року букмекери прогнозують перемогу саме їй. Перед важливим виступом ми поговорили з Яною не лише про відбір, а й про її навчання в США.

Переможцем Євробачення-2022 став гурт Kalush Orchestra. Їхній трек Stefania наспівувала уся Європа, але вже у 2023 році відбудеться нова музична подія. Але Україна за правом не проведе його вдома, а в Ліверпулі, Великій Британії. Через війну та загрозу життю гостей події конкурс вирішили перенести подалі, а Британія радо його прийняла. "Це українська вечірка, ми просто запрошуємо їх влаштувати вечірку у нас удома", – так відреагував на місце проведення Сем Райдер, учасник Євробачення-2022 від Британії. Звідти й наша назва спецпроєкту, де ми підготували 10 інтерв'ю з усіма учасниками відбору 2023. Лише один з них поїде на конкурс підкорювати Європу та представляти Україну.