Телеведучий Пірс Морган вже не вперше гнівно висловлюється на адресу Меган Маркл. Після виходу інтерв'ю з Опрою Вінфрі чоловік розкритикував дружину принца Гаррі за заяву про самогубство, після чого Меган подала скаргу на нього. Морган написав заяву на звільнення, проте не припиняє оприлюднювати свої думки.

Цікаво Всі можливості були доступні: Меган Маркл збрехала щодо нестерпних умов життя в палаці

Брехня Меган Маркл та принца Гаррі

Так, Морган обізвав британського принца "плаксивою дитиною". Також він заявив, що Меган неабияк помиляється у своїх словах. У розмові подружжя з Опрою Вінфрі ведучий виявив 17 невідповідностей у їхніх словах і додав, що пара назавжди втратила його довіру.

17 різних тверджень, які прозвучали в інтерв'ю, виявилися або повністю помилковими, або сильно перебільшеними, або не мають доказів. Не розумію, чому я повинен вірити людям, які не говорять правду,
– наголосив Пірс.

Однак, 56-річний чоловік не уточнив, про що саме збрехали або ж що перебільшили закохані. За словами Моргана, він був знайомий з матір'ю принців Вільяма та Гаррі – принцесою Діаною. Пірс переконаний, що вона б вжахнулася, якби дізналася про розбрат між синами.

Скандальне інтерв'ю принца Гаррі та Меган Маркл