Він навіть має наміри забрати їхню спільну доньку. За Євгенію Емеральд заступилася українська акторка Ксенія Мішина. Вона зазначила, що завжди буде стояти "за жінок, які не мовчать".

Не пропустіть Знімав потайки, – Емеральд заявила, що її ексчоловік шантажує дівчат, з якими мав інтим

Ксенія Мішина підтримала Євгенію Емеральд

Знаменитість наголосила, що повністю на стороні жінок, які мають сміливість публічно говорити про домашнє насилля. Ксенія переконана, що не можна толерувати таке в суспільстві.

Найстрашніше в цій ситуації це жінки, які засуджують жінку та пишуть: треба розбиратися з обох сторін, так і треба, сама винна. Це породжує у насильника відчуття, що він правий, що можна продовжувати. Держава не допоможе, і навіть жінки не підтримали. Я молодець. Ось і виходить, що сидить жіночка, отримує регулярно по єб., боїться сказати й хоче, щоб були такі як вона. Завжди буду стояти за жінок, які не мовчать,
– наголосила акторка.

Ксенія Мішина підтримала Євгенію Емеральд
Ксенія Мішина підтримала Євгенію Емеральд / Скриншот з інстаграм-сторіс

Євгенія Емеральд стала жертвою домашнього насилля: що відомо

  • На початку жовтня снайперка офіційно заявила про розлучення зі своїм чоловіком Євгеном Стипанюком. Вони пробули у шлюбі близько року. За цей час у пари народилася донька Афіна.
  • Втім, як згодом виявилось, це були аб'юзивні стосунки.
  • За словами Євгенії, її екскоханий надмірно вживав алкоголь: "За рік наших стосунків я його жодного дня не бачила тверезим. Він керував авто у нетверезому стані всю мою вагітність".
  • До того ж чоловік зраджував дружину. Відбувалося це навіть тоді, коли вона була вагітна.
  • Не менш шокуючим є той факт, що після зізнання Євгенії, їй часто приходять погрози. Зокрема, чоловік шантажує колишню дружину оприлюдненням їхніх інтимних відео.
  • Снайперка тривалий час мовчала, бо боялася чоловіка. Виявляється, Стипанюк має зв'язки – він особистий охоронець екснардепа Олега Ляшка.