Вона розповіла про аб'юз, зради, погрози та інші шокуючі подробиці. Після цього чоловік заявив, що опублікує еротичні відео та фото Євгенії. Крім того, з'ясувалося, що Євген Стипанюк без дозволу знімав інтим з іншими дівчатами, а потім шантажував їх цим.

Важливо Снайперка Євгенія Емеральд офіційно розлучається з чоловіком: "Втомилась мовчати"

Ексчоловік погрожує Емеральд публікацією інтим відео та фото

Снайперка зазначила, що вона знала про те, що чоловік шантажуватиме її домашніми відео, які були зроблені під час того, як вони були в шлюбі. Водночас вона наголосила, що її цим не залякати.

Євгенія Емеральд заявила, що її чоловік хоче опублікувати інтим відео
Євгенія Емеральд заявила, що її чоловік хоче опублікувати інтим відео / Скриншот з інстаграм-сторіс

До того ж Емеральд поділилася історіями й інших дівчат, які раніше перебували у стосунках з Євгеном. Виявилося, що він фільмував на відео процес інтимної близькості й з ними. Згодом чоловік шантажував їх цими роликами, щоб знову зайнятися інтимом.

Євген Стипанюк знімав всіх дівчат потайки, а потім цими відео маніпулював і примушував знову займатися з ним інтимом,
– заявила Євгенія.

Розлучення Євгенії Емеральд з чоловіком: що відомо

  • У жовтні 2022 року Євгенія Емеральд вийшла заміж за Євгена Стипанюка. Згодом, у квітні 2023 року, в них народилася донька Афіна. Пара в мережі показувала своє подружнє життя. Втім, у вересні з'явилися чутки про негаразди у їхніх стосунках. Все через те, що Євгенія видалила всі фото з коханим і наголосила, що "не все те золото, що блищить".
  • І 9 жовтня Емеральд офіційно заявила про розлучення. Тоді вона зізналась, що стосунки завершилися ще влітку. Причина розриву – домашнє насилля.
  • Як виявилося, аб'юз у їх стосунках почався ще до весілля. Снайперка мовчала, бо боялася.
  • Крім того, з'ясувалося, що Емеральд – не єдина жертва Євгена Стипанюка. Його колишня дружина теж зізналася, що пережила домашнє насильство.