Після публічних заяв Євгенія Емеральд почала отримувати погрози від колишнього чоловіка. Раніше вона розповідала, що аб’юз від Стипанюка почався ще до весілля.

Цікаво Після зізнання Емеральд: колишня дружина Стипанюка теж заявила про домашнє насильство

Ексчоловік зраджував Емеральд

Снайперка зізналась, що знала про зради свого колишнього чоловіка.

Є багато жінок, з якими він мені зраджував, поки я була вагітна і коли народила Афіну… Я прошу цих жінок зв'язатися зі мною. Ви можете допомогти показати справжнє обличчя цього чоловіка,
– заявила Емеральд.


Емеральд розповіла про зради з боку Стипанюка / Скриншот з її інстаграм-сторіс

Євгенія зізналася, що з нею раніше зв'язуються жінки, які теж постраждали від дій Євгена Стипанюка.

Емеральд отримує погрози

Після публічної заяви про домашнє насильство Євгенія почала отримувати погрози з анонімного аккаунта. Захисниці пишуть, що оприлюднить її інтимні відео з ексчоловіком.

Дивно тільки, що Стипанюк готовий похвалитися на всю країну однією з інтимних частин свого тіла, щоб підставити мене і звинуватити, що на відео інший чоловік,
– написала Євгенія.

Емеральд звернулася до колишнього чоловіка. Вона попередила його, що буде захищатися. Жінка додала, що тоді Стипанюку доведеться покинути країну.


Емеральд отримує погрози / Скриншот з її інстаграм-сторіс

Євгенія Емеральд пережила домашнє насилля: коротко

  • Влітку снайперка розірвала стосунки з чоловіком Євгеном Стипанюком. Євгенія заявила, що стала жервтою домашнього насилля.
  • Її колишній чоловік погрожував вбивством, звинувачував її у зраді та ображав. "Перші червоні прапорці" були ще до весілля – після однієї сварки Емеральд ледь не втратила дитину.
  • Крім того, Євген вживав алкоголь. Виявляється, всю її вагітність Стипанюк керував авто у нетверезому стані
  • Емеральд додала, що довго мовчала про аб’юз, бо боялася. Виявляється, її ексчоловік має зв'язки – він охоронець екснардепа Олега Ляшка. Через це Євген часто буває в Києві, хоча "числиться" на фронті.
  • На жаль, Емеральд – не єдина жертва чоловіка. Колишня дружина Стипанюка теж зізналася, що пережила домашнє насильство.