Весілля молода пара зіграла вже після визволення Київщини. Додамо, що з першою дружиною Оленою Синельников прожив 20 років і лише у 2022 році розлучився.

Цікаво Леся Нікітюк потрапила під обстріл під час зйомок шоу: "Це була "Точка У"

Режисер та ведучий "Орла і Решки" розповів, що з початком вторгнення зібрав родичів у своєму маєтку під Києвом (в Бучі – 24 Канал), бо вважав, що у передмісті буде безпечніше.

Проте за дні окупації сім'я Синельникова пережила справжнє пекло – були безперервні обстріли та навіть "зустріч" із ворогом у своєму домі.

В цей момент Євген зрозумів, що життя не можна відкладати, тож поки повз його будинок проїжджали російські танки, він зробив пропозицію своїй коханій.

Було відчуття того, що я можу завтра не встигнути. Відчуття того, що я кохаю цю людину і хочу, щоб вона була моєю дружиною,
– пояснив Синельников.

На його думку, це був такий момент, який всіх підтримав в час окупації.

Через два тижні його сім'ї вдалося евакуюватися. Влітку 2022-го року пара повернулася до своєї домівки в Бучі, а в серпні влаштувала там скромне домашнє весілля.


Весілля Євгена Синельникова та Наталії Кліпи / Фото з інстаграму режисера

Нагадаємо, що Євген та Наталя познайомилися ще в інституті, але тоді дружиною Синельникова стала однокурсниця Олена. Через шоу “Орел і рештка” вони розлучилися. Проте колишні закохані залишилися у дружніх стосунках та разом виховують сина.

Що Євген Синельников казав про життя в окупації

  • Євген Синельников бачив, як палають сусідні будинки, і знав, що орки розстрілюють людей. Йому пощастило вижити, бо росіяни його впізнали й під дулом автомата просили автограф.
  • В оточенні режисер "Орла і решки" провів два тижні, виїхати йому вдалося лише 10 березня. Він зізнався, що пережив пекло – авіацію, кадирівців, артилерію, зустріч з ворогом у своєму будинку.
  • Він також розповів, що після деокупації Київщини у дворі приватного будинку на зірку чекав "сюрприз" від окупантів – снаряд, який, на щастя, не здетонував.