Принц Вільям єдиний з королівської родини, хто бодай якось публічно прокоментував інтерв'ю Меган і Гаррі. За кілька днів після його виходу в ефір він запевнив, що їхня монарша сім'я "взагалі не расистська", однак йому все ще є що сказати.

До теми Це принизливо, – реакція Кейт Міддлтон на зізнання Меган Маркл про їхній конфлікт

Проте принц Вільям змушений стримуватися, адже королева Єлизавета II закликає, щоб всі питання, які стосуються королівського розколу, вирішувалися в приватному порядку.

Вільям намагається стримуватися. Він хоче оголосити свою версію. Королева наполягає на тому, щоб члени королівської родини розглядали цю справу приватно. Вона думає, що помста лише додасть масла у вогонь і погіршить ситуацію,
– запевняють інсайдери.

У джерелі йдеться, що онук Її Величності прагне розлогіше відповісти на звинувачення в расизмі й передусім заступитися за дружину Кейт Міддлтон. Він хоче пролити світло на конфлікт Меган Маркл з герцогинею Кембриджською, яка нібито довела її до сліз перед весіллям.

Реакція принца Вільяма на інтерв'ю Гаррі та Меган:

  • Ще до виходу інтерв'ю герцоги Кембриджські вважали, що розмова подружжя з Опрою Вінфрі є "за межею допустимого", особливо у світлі останніх подій з принцом Філіпом.
  • Після лаконічного коментаря про відсутність расизму в королівській родині, який схвалили королева Єлизавета ІІ та принц Чарльз, він мав телефонну розмову з принцом Гаррі. Вона була невдалою.
  • Згодом стало відомо, що принц Вільям обурений тим, що Гаррі розсекречує їхні розмови друзям і представникам преси.