Інформація про те, що королева і принц Чарльз підтримали принца Вільяма у його висловлюванні про "нерасистську сім'ю" стало відомо тиждень тому. Саме тоді Кейт Міддлтон та її чоловік принц Вільям відвідали одну зі шкіл Лондона, де один з журналістів не стримався і попросив прокоментувати слова Меган Маркл про расизм в Букінгемі.

Важливо Батько Меган Маркл засудив доньку за скандальне інтерв'ю та спростував її заяви про расизм

Вільям, довго не думаючи, заявив: "Ми взагалі не расистська сім'я".

Реакція Єлизавети II і принца Чарльза

Інсайдери британського видання розповіли, що спочатку помічники і секретарі принца Вільяма наполягали, щоб він і Кейт ігнорували будь-які питання про інтерв'ю Опри Вінфрі під час публічного виходу, оскільки це нібито "недоречно" робити під час поїздки в школу. Але в Букінгемському палаці і Кларенс-Гаусі (резиденції королеви Єлизавети II і принца Чарльза) цю ідею нібито, навпаки, підтримали. Інсайдери в той же час переконані, що питання журналіста не було наперед підготовленим, що не скажеш про принца Вільяма – він наче готувався до цього і без жодної паузи спонтанно відповів: "Ми взагалі не расистська сім'я".

Відео виходу принца Вільяма та Кейт Міддлтон у Лондоні:

Також інсайдери повідомили, що королева нібито хоче запропонувати принцу Гаррі і Меган Маркл перемир'я, тим самим "вона має намір спробувати стримати пристрасті", що розгорілися між ними. Найближчим часом вона нібито хоче зателефонувати Меган і Гаррі і "протягнути оливкову гілку і взяти відповідальність за наслідки цього інтерв'ю". Проте цю інформацію в палаці не підтвердили і не спростували.

Що відомо про реакцію Букінгему на інтерв'ю з Опрою Вінфрі?

  • Після резонансного інтерв'ю на американському каналі CBS Букінгем дав реакцію лише за дві дні. У заяві йшлось про те, що вони шкодують, що Меган і Гаррі пережили все останніми роками.
  • У Букінгемському палаці обіцяли провести розслідування щодо слів Меган і Гаррі про цькування зі сторони персоналу.
  • Сама ж Меган Маркл, зі слів інсайдерів, зізналась, що зовсім не жаліє про сказане в інтерв'ю.
  • Принц Гаррі вже збирається прилетіти у Лондон без Меган та сина Арчі для відкриття монументу принцесі Діані. Те, що брати матимуть хороші стосунки на камеру – малоймовірно.
  • Також відомо, що принц Гаррі вже мав напружену розмову по телефону з принцом Чарльзом та принцом Вільямом, але ситуація після цього між ними зовсім не покращилась.