Відверте інтерв'ю Меган Маркл і принца Гаррі досі викликає бурхливу реакцію суспільства. Журналістка Кеті Ніколл, яка часто ділиться інформацією про королівську родину, оприлюднила реакцію Кейт Міддлтон на висловлення Меган про їхній конфлікт.

Актуально Заборонили виходити з дому, щоб попити кави, – що не дозволяли робити Меган Маркл та її мамі

Реакція Кейт Міддлтон на інтерв'ю Меган

Кеті Ніколл розповіла, що герцогиня Кембриджська не хотіла, щоб інформація про її сварку з Меган Маркл була оприлюднена в пресі.

Кейт така стримана і поважає особисте життя. Ви ніколи не почуєте про її сварку з будь-ким, тому що вона дуже делікатно ставиться до інших. Тому поширення цієї історії було важким моментом,
– розповіла журналістка.

Вона додала, що Кейт Міддлтон відчувала, що інцидент вже вичерпано, тому для неї було доволі принизливо повертатися до нього знову.

Конфлікт Меган Маркл та Кейт Міддлтон

  • В інтерв'ю Опрі Вінфрі Меган Маркл зізналась, що не доводила Кейт Міддлтон до сліз, як писали британські ЗМІ. Натомість трапилось зворотнє – герцогиня Кембриджська ранила почуття тодішньої нареченої принца Гаррі.
  • Однак Меган додала, що Кейт перепросила за те, що сталось. Тому вона не тримає на неї зла: "Було важко пережити те, що мене звинуватили в тому, чого я не робила. В жодного разі я не ділюся історією про Кейт, щоб принизити її. Гадаю, для людей важливо знати правду".
  • Згодом у пресі з'явилась інформація про те, що дружина Гаррі просила палац втрутитися у конфлікт, але їй відмовили із заявою, що вони не поширюватимуть "порожніх чуток" про герцогиню Кембриджську.