Про це Ярмак заявив в ефірі телемарафону, передає 24 Канал. Раніше він оголосив збір на "Охматдит" замість концерту Лободи та надіслав туди 100 тисяч гривень.

Цікаво "Нам прикро": після хейту скандальний концерт Світлани Лободи для "Охматдиту" скасували

Ярмак розкритикував Світлану Лободу

Він вважає, що першочергово має бути шлях свідомості. Репер бачив частину інтерв’ю Світлани Лободи і не бачив в ній змінення свідомості.

"Війна – це трагедія. Але як змінилася саме Світлана Лобода та її весь внутрішній світ за весь цей час? Як на мій погляд, ці зміни – мінімальні", – стверджує Ярмак.

За його словами, Світлана Лобода ігнорувала війну в Україні останні дев’ять років та зробила багато вчинків, які й призвели до повномасштабного вторгнення.

Так, як вона ігнорувала війну всі останні дев’ять років, так само українське суспільство теж не має просто так людині під час цих трагічних подій, які постійно відбуваються на фронті, давати дозвіл виступати, далі співати пісні,
– заявив Yarmak.

Він наголосив, що українці не мають пробачати Лободі за те, що вона сьогодні відбудовує якісь будинки в Ірпені. "Звісно, це добра справа, але людина зробила дуже багато вчинків, які призвели до цієї трагедії. Знаєте, це як вбити людину та відкуплятися", – висловився репер.

На його думку, для такий людей, як вона, це дуже легкий шлях отримати прощення.

Раніше Ярмак заявляв, що благодійний концерт Світлани Лободи в Києві – це один із шляхів відбілювання репутації співачки. "Поки українців вбивали, нешанована мною Лобода залякувала патріотів кадирівцями, брала участь в інформаційних кампаніях ворога, танцювала на болі матерів, що втрачали своїх дітей на війні з Росією", – сказав він.

Що говорять про Світлану Лободу інші артисти: останні новини

  • Продюсер гурту TVORCHI Петро Заставний розповів, що думає про співачку Світлану Лободу. Блогер не вірить артистці щодо її ставлення до України. Але, за його словами, в неї є шанс повернутися на український ринок, бо Лобода має знайомих, які можуть за неї вписатися.
  • Світлані Лободі також не вірить і Євген Кошовий. На його думку, артистка повернулась лише тому, що зрозуміла – у Росії їй нічого не світить. Тепер же вона намагається відкупитися через гроші, які витрачає на благодійність.
  • Лідер Kozak System Іван Леньо також не готовий виходити на одну сцену зі Світланою Лободою. Він вважає, що ідентична позиція в інших проукраїнських артистів – Вакарчука, Тополі й інших. Виконавець повірить Лободі лиш тоді, коли вона покаже донати на Ірпінь та усвідомить зло, яке чинила.
  • Водночас кум Лободи, ведучий Анатолій Анатоліч раніше пояснив, чому вона мовчала про війну. За його словами, Лобода якраз виїжджала з Москви й не могла висловитися через загрозу її життю. Значно пізніше це підтвердила й сама артистка.