Друг президента Зеленського Євген Кошовий вважає, що Світлана Лобода підтримала Україну, бо второпала, що в Росії їй як українці нічого більше не світить. На його думку, вона намагається відкупитися за зраду 2014 року, виділяючи гроші на благодійність.

Читайте також Продюсер Вадим Лисиця пояснив, чому Ані Лорак сидить у Росії: "Рівень інтелекту не дозволяє"

Євген Кошовий висловився про Лободу та Повалій

Свєтці теж не вірю. Я не маю вірити людині, яка була у Москві, зрозуміла, що там їй нічого не світить, тому що вона все ж таки українка. Вона повернулася, сфоткалася в Бучі. Це те, що я кажу. Хтось буде листати "капусту" – вибачте, вибачте. Ну окей. А Лорак з Повалій – там "капусти" ніякої не вистачить. Я не уявляю їхнього повернення сюди. Їх тут просто розшматують,
– прокоментував Євген Кошовий.

Зрадницям Ані Лорак і Таїсії Повалій, які підігрують Кремлю, керівник "Кварталу 95" радить уже нікуди не висовуватися й "сидіти" на кривавих рублях.

"Нічого, все, досвідос. Що робити Таїсії Повалій після того, як вона співає на сцені Кремля? Це ж взагалі, як це можна? Це вона співає 9 травня, коли тут х*рило так по наших містах. Що зробити? Нічого. Закрийтеся, сидіть там. ЗСУ скоро прийдуть", – з гумором підсумував Євген Кошовий.

  • Нагадаємо, за час повномасштабної війни Таїсія Повалій не раз співала українською в Росії. 9 травня 2022 року вона виступила на пропагандистському концерті з композицією "Рідна мати моя" ("Пісня про рушник"), де це пояснили тим, що з нацизмом боролися люди різних національностей і мов.
  • Ба більше, на концерті пам'яті Кобзона в Новосибірську вона співала українську пісню-романс "Черемшина" і згадувала, як на початку 2000-х той приїжджав до Києва записувати з нею україномовний альбом "Одна єдина".
  • Після цього Таїсія Повалій розважала росіян "Червоною рутою" на Новий рік, поки Україну накривали ракетами.