В сьомому випуску "Танці з зірками 2017" за місця у проекті змагалися 6 пар танцюристів: Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко, Ахтем Сеітаблаєв і Олена Шоптенко, Сергій і Сніжана Бабкіни, Дмитро Комаров і Олександра Кучеренко, Юрій Ткач і Ілона Гвоздьова та Надя Дорофеєва і Женя Кот.

Читайте також: "Танці з зірками 2017": чому партнерка Дмитра Комарова піде до іншого учасника

Попередній шостий випуск шоу "Танці з зірками" вийшов на екрани 1 жовтня і його тематикою стали "Танці народів світу". В шостому випуску проекту "Танці з зірками 2017" проект не покинула жодна пара через зміну партнерів у тематиці випуску.

Тематикою сьогоднішнього ефіру став "Цирк", в якому танцювальні пари мали не лише виконати призначений жанр танцю, а й відтворити циркове мистецтво у своїх номерах.

Розпочав сьомий ефір ретро-цирк, який став дуже доречним до тематики сьогоднішнього прямого ефіру.

"Танці з зірками 2017" 7 випуск дивитись онлайн: "Ретро-цирк"

Читайте також: "Все стало по-іншому": що змінилось в стосунках Сергія та Сніжани Бабкіних на "Танцях з зірками"

Щодо танцювальних представлень учасників, які виступають під живе виконання оркестру і вокалістів "Голосу країни", їм довелось співпрацювати на паркеті з виконавцями: Вірою Кекелією, Інгрет (Інгрет Костенко), Мартою Адамчук, LAUD (Влад Каращук) і Лукою (Андрій Лучанко).

В сьомому прямому ефірі за словами ведучого Юрія Горбунова у попередньому випуску, зможуть покинути проект навіть не одна танцювальна пара, а, можливо, і дві. Саме тому, щоб голосування глядачів минулого ефіру не були марними, їх вирішили додати до сьогоднішнього сьомого випуску. А всі лінії голосування були відкриті протягом цілого тижня і аж до закінчення 7 прямого ефіру.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 6 випуск: хлопці і дівчата житимуть разом

Цього разу голосування та відбір танцювальних пар відбувся дещо нестандартно. Ведучий Юрій Горбунов відразу на початку шоу закрив лінії голосування, які були відкриті цілий тиждень. В зону ризику відразу ж потрапили такі пари: Ахтем Сеітаблаєв і Олена Шоптенко, Юрій Ткач та Ілона Гвоздьова і Сергій та Сніжана Бабкіни. Саме одна або ж дві з цих пар можуть покинути проект.

Однак ведучий відразу ж відкрив нові лінії голосування, які зможуть врятувати танцюристів та "витягнути" їх із зони ризику.

Першими на танцювальний проект вийшла пара Юрія Ткача та Ілони Гвозьової, який виконали сальсу. Ілона перетворилася у циркову дресирувальницю, а Юрій – в слухняного лева.


"Танці з зірками 2017" 7 випуск дивитись онлайн: Юрій Ткач і Ілона Гвоздьова – Сальса

Оля Полякова, яка покинула проект "Танці з зірками 2017" декілька випусків тому разом із Степаном Місюркою, стала ведучою сьогоднішнього прямого ефіру. Вона ж і запросила на паркет другу танцювальну пару – Ахтема Сеітаблаєва і Олену Шоптенко.

Пара виконала неймовірно чуттєве та водночас пристрасне танго, а в кінці номеру піднялась у повітря під купол, від чого захопило дух всіх глядачів. Номер виглядав по-справжньому казковим.


"Танці з зірками 2017" 7 випуск дивитись онлайн: Ахтем Сеітаблаєв і Олена Шоптенко – Танго

Наступна пара, яка справді здивувала своїм номером – це пара Наталі Могилевської та Ігоря Кузьменка. Вони виконали запальну самбу в образі танцюристів, які мають пишні форми. Попри важкі та громадні костюми, їм все ж вдалось здивувати публіку та суддів.

Навіть деякий конфлікт трапився з суддею Катериною Кухар, яка наче і подарувала свій сувенір-іграшку танцювальній парі, але все ж сказала Наталі Могилевській декілька неприємних слів.


"Танці з зірками 2017" 7 випуск дивитись онлайн: Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко – Самба

Наступний ризикований номер про кохання виконала пара танцюристів Наді Дорофєєвої та Євгенія Кота. Співачка Надя зізналася, що цього тижня в неї були три концерти в Україні, і щоб краще відпрацювати свої номери, вона взяла із собою на гастролі партнера, де у вільні хвилини вони репетирували небезпечний номер. Зіркові учасники виконали ліричний джаз.

Зворушливий номер не залишив байдужими суддів, – Катерина Кухар подарувала свою традиційну квітку (білу орхідею) саме цій парі.


"Танці з зірками 2017" 7 випуск дивитись онлайн: Надя Дорофеєва і Женя Кот – Ліричний джаз

Пара, виліт якої дуже очікують інші учасники, вийшла наступною на паркет. Це Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко, які у сьомому прямому ефірі виконали ефектний пасадобль. Однак чи вдалось танцювальній парі покорити суддів та глядачів, стане відомо вже в кінці ефіру.


"Танці з зірками 2017" 7 випуск дивитись онлайн: Дмитро Комаров і Олександра Кучеренко – Пасадобль

Остання пара, яка не мала жодної репетиції цього тижня до сьомого випуску "Танці з зірками", це пара Сергія та Сніжани Бабкіних. Пара весь тиждень мала гастролі по Західній Україні, однак вони все ж старались виконати заданий фокстрот як можна краще.


"Танці з зірками 2017" 7 випуск дивитись онлайн: Сергій і Сніжана Бабкіни – Фокстрот

Читайте також: У Львові активісти блокують концерт Бабкіна: почались сутички

На сьомий випуск "Танці з зірками 2017" також завітав спеціальний гість – всесвітньо відомий балет "Великий Гетсбі" із солістом Кліфордом Вільямсом.

"Танці з зірками 2017" 7 випуск дивитись онлайн: "Великий Гетсбі"

За результатами голосування журі, в трійці лідерів опинилися; Сергій та Сніжана Бабкіни – 29 балів, Надя Дорофєєва та Євгеній Кот – 28 балів, Ахтем Сеітаблаєв та Олена Шоптенко – 22 бали.


Турнірна таблиця суддівських голосів 7 випуску проекту "Танці з зірками 2017"

Читайте також: Х-фактор 8 сезон 6 випуск: чим здивували учасники кастингу в Маріуполі

"Танці з зірками 2017" – це розважальний танцювальний проект, який проводиться в прямому ефірі, що дає можливість показати свої танцювальні здібності зіркам українського телебачення та сцени із відомими українськими танцюристами.

Кожного випуску зіркові пари отримують тематику наступного шоу та протягом тижня готуються до постановок своїх танців на виснажливих тренуваннях. На очах у телеглядачів та суддів вони мають продемонструвати свої танцювальні здібності та навички, які вони отримали під час тижневих занять.

Українська версія шоу є адаптацією міжнародного телевізійного проекту, що був започаткований у Великій Британії у 2004 році на телеканалі ВВС під назвою "Strictly Come Dancing" і став популярним у багатьох країнах світу.


"Танці з зірками 2017": офіційний логотип цьогорічного проекту

Вперше проект "Танці з зірками" в Україні та на українському телебаченні з’явився у вересні 2006 року на телеканалі 1+1. Його ведучими стали Тіна Кароль та Юрій Горбунов. Перший випуск проекту вийшов на екрани 7 жовтня 2006 року. В журі телешоу були Григорій Чапкіс, Олена Коляденко, Олексій Литвинов. Наступні два сезони проекту відбулися у 2007 році, а вже після чотирьох років перерви проект транслювався на телеканалі СТБ, ознаменувавши себе як 4 сезон.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон: у шостому випуску вибула Анастасія Панова

Після 6 років перерви легендарний проект "Танці з зірками" повернувся на телеканал "1+1". Наставниками та суворими суддями в проекті "Танці з зірками" стали MONATIK, Катерина Кухар та Влад Яма. За правилами шоу, судді оцінюють танцювальні пари (максимум – 10 балів), які сумуються з смс-голосуваннями глядачів.


"Танці з зірками 2017" 7 випуск: судді шоу – MONATIK, Катерина Кухар та Влад Яма

MONATIK – 31-річний український співак Дмитро Монатік, танцюрист, автор пісень та композитор, який лише за декілька років підкорив українську сцену своїм новаторським виконанням пісень. Дмитро був учасником шоу "X-Фактор", "Танцюють всі!" і "Зірковий ринг", а також став суддею 3 сезону проекту "Голос. Діти".

Співак отримав безліч нагород у 2016 та 2017 році, однак однією з його найяскравіших сторінок творчості в очах глядачів залишився номер-відкриття першого півфіналу міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення – 2017", яке проходило цьогоріч в Україні.

Читайте також: Monatik відкрив перший півфінал Євробачення-2017: яскраві фото та відео виступу

Катерина Кухар – всесвітньо відома балерина та прима українського балету Національної опери України імені Тараса Шевченко. У 2012 році стала заслуженою артисткою України. 35-річна Катерина прославила український балет на весь світ, гастролюючи з постановками по країнах Європи, Азії та Північної Америки.

Минулого 2016 року Катерину Кухар було нагороджено Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня. А 10 липня 2017 року стала суддею п'ятого сезону телевізійного проекту "Танці з зірками".

Влад Яма – один з найвідоміших українських танцюристів та хореографів, який став фіналістом першого сезону телевізійного проекту "Танці з зірками" з сьогоднішньою учасницею шоу Наталією Могилевською. Танцюрист також був суддею таких телевізійних проектів як "Танцюють всі!" та "Україна має талант".

Влад Яма є володарем Кубку України з бальних танців, а також є переможцем відкритого чемпіонату Лондона зі спортивних танців серед любителів.

Ведучими проекту є відома українська співачка Тіна Кароль, зірка українського телебачення та незмінна ведуча програми "Світське життя" Катя Осадча, телеведуча Лілія Ребрик, а також відомий український шоумен та ведучий Юрій Горбунов.

Читайте також: "Танці з зірками 2017" 7 випуск: скільки пар залишило танцювальний проект

"Танці з зірками 2017" 7 випуск дивитись онлайн: Юрій Ткач і Ілона Гвоздьова – Сальса

"Танці з зірками 2017" 7 випуск дивитись онлайн: Ахтем Сеітаблаєв і Олена Шоптенко – Танго

"Танці з зірками 2017" 7 випуск дивитись онлайн: Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко – Самба

"Танці з зірками 2017" 7 випуск дивитись онлайн: Надя Дорофеєва і Женя Кот – Ліричний джаз

"Танці з зірками 2017" 7 випуск дивитись онлайн: Дмитро Комаров і Олександра Кучеренко – Пасадобль

"Танці з зірками 2017" 7 випуск дивитись онлайн: Сергій і Сніжана Бабкіни – Фокстрот