В четвертому випуску "Танці з зірками 2017" за місця у проекті змагалися 8 пар танцюристів: Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко, Ахтем Сеітаблаєв і Олена Шоптенко, Камалія і Дмитро Жук, Оля Полякова і Степан Місюрка, Сергій і Сніжана Бабкіна, Дмитро Комаров і Олександра Кучеренко, Юрій Ткач і Ілона Гвоздьова та Надя Дорофеєва і Женя Кот.

Читайте також: "Танці з зірками 2017" 4 випуск: українські танці в сучасному виконанні

Темою четвертого прямого ефіру "Танців з зірками" стала "Made in Ukraine". Основним мотивом цього випуску повинні стати українські традиції в сучасному виконанні та в сучасних українських костюмах.

В зону ризику потрапили дві пари, які набрали найнижчу кількість голосувань глядачів – пара Сергія та Сніжани Бабкіних і пара Олі Полякової та Степана Місюрки. Проте за остаточними голосами суддів, пара Олі Полякової та Степана Місюрки покинула проект.

Пара Олі Полякової та Степана Місюрки виконувала чуттєве "contemporary" під пісню "Місяць" Наталі Могилевської. За результатами суддівських оцінок та смс-голосувань глядачів, пара покинула танцювальний проект "Танці з зірками 2017".

"Танці з зірками 2017" 4 випуск онлайн: Оля Полякова та Степан Місюрка – "Місяць"

Отже наступного разу на паркет вийдуть вже 7 танцювальних пар, з яких лише одна отримає перемогу.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 3 випуск: хто з учасників першим заселився в модельний будинок

"Танці з зірками 2017" – це розважальний танцювальний проект, який проводиться в прямому ефірі, що дає можливість показати свої танцювальні здібності зіркам українського телебачення та сцени із відомими українськими танцюристами.

Кожного випуску зіркові пари отримують тематику наступного шоу та протягом тижня готуються до постановок своїх танців на виснажливих тренуваннях. На очах у телеглядачів та суддів вони мають продемонструвати свої танцювальні здібності та навички, які вони отримали під час тижневих занять.

Українська версія шоу є адаптацією міжнародного телевізійного проектк, що був започаткований у Великій Британії у 2004 році на телеканалі ВВС під назвою "Strictly Come Dancing" і став популярним у багатьох країнах світу.


"Танці з зірками 2017": офіційний логотип цьогорічного проекту

Вперше проект "Танці з зірками" в Україні та на українському телебаченні з’явився у вересні 2006 року на телеканалі 1+1. Його ведучими стали Тіна Кароль та Юрій Горбунов. Перший випуск проекту вийшов на екрани 7 жовтня 2006 року. В журі телешоу були Григорій Чапкіс, Олена Коляденко, Олексій Литвинов. Наступні два сезони проекту відбулися у 2007 році, а вже після чотирьох років перерви проект транслювався на телеканалі СТБ, ознаменувавши себе як 4 сезон.

Після 6 років перерви легендарний проект "Танці з зірками" повернувся на телеканал "1+1". Наставниками та суворими суддями в проекті "Танці з зірками" стали MONATIK, Катерина Кухар та Влад Яма.